В КУП НАНУ відбулася лекція судді Конституційного суду України Галини Юровської

26 Жовтня, 2023

26 жовтня 2023 року студенти та викладачі Київського університету права Національної академії наук України завдяки онлайн-платформі Zoom долучилися до лекції судді Конституційного Суду України Галини Валентинівни Юровської на тему: «Історія заснування Конституційного Суду України».

Лекторка детально розповіла основні моменти, пов’язані з історією заснування Конституційного Суду України, розглянула питання щодо першого складу Конституційного Суду України, першого голови КСУ та структури КСУ загалом. Також під час лекції було розкрито багато інших питань: функції, повноваження та принципи діяльності Конституційного Суду України, організаційна структура КСУ (бібліотека, архів, музей, прес-центр, офіційне видання, секретаріат та науково-консультативна рада КСУ), міжнародне співробітництво, гендерна політика при формуванні складу Конституційного Суду України.

Матеріал лекції вдало доповнювала ілюстративна та яскрава комп’ютерна презентація, що дозволило студентам більш детально засвоїти матеріал.

Загалом лекція викликала жвавий інтерес у студентів першого курсу, які виразили бажання відвідати й наступні лекції пані судді.

Прес-Центр КУП НАНУ