В КУП НАНУ відбулася онлайн-зустріч із студентами «Маріупольського фахового коледжу ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет»

22 Травня, 2021

В рамках профорієнтаційної роботи 20 травня 2021 р. відбулася онлайн зустріч відповідального секретаря приймальної комісії Київського університету права НАН України Лісової К.С. зі студентами «Маріупольського фахового коледжу ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет».

Метою заходу було ознайомити студентів коледжу з умовами вступу до Київського університету права НАН України на базі диплома молодшого спеціаліста.

У заході взяли участь 45 студентів коледжу 3 та 4 курсів денної та заочної форми навчання спеціальності «Право». На початку зустрічі відповідальний секретар приймальної комісії розповіла майбутнім вступникам про особливості та переваги навчання в університеті, ознайомила зі спеціальностями та освітніми рівнями КУП НАНУ. Після чого студенти коледжу переглянули інформативний відеоролик про університет.

У ході онлайн-зустрічі майбутні вступники мали можливість ознайомитись з особливостями вступної кампанії у КУП НАН України 2021 р. та в реальному режимі отримали відповіді на всі хвилюючі їх запитання.

Зустріч завершилась щирими побажаннями успіхів майбутнім вступникам Київського університету права НАН України на шляху до їхньої мети!

Прес-центр КУП НАНУ