В КУП НАНУ відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам другого (магістерського) рівня вищої освіти

26 Лютого, 2024

26 лютого 2024 року відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Право» очної (денної) та заочної форм здобуття освіти Київського університету права НАН України.

З вітальною промовою до випускників звернувся ректор університету, професор, заслужений юрист України Юрій Бошицький, який тепло і сердечно привітав випускників із закінченням навчання в університеті та побажав їм зайняти гідне місце в житті, успішно реалізувати себе в професійній діяльності. Випускники 2024 р. отримали фахову підготовку в університеті відповідно до державних стандартів вищої освіти, з урахуванням новацій, що впроваджувались в освітній процес упродовж років навчання. Крім цього, ректор відзначив, що цінність підготовки фахівців полягає у наданні можливості здобувачам отримувати якісну освіту, яка є показником спільної плідної роботи всього професорсько-викладацького складу та випускників.

Ректор побажав випускникам успіхів в усіх справах, наполегливості, невичерпності сил, завзяття, професійних здобутків та закликав не зупинятись на досягнутому, оскільки саме вимоги сучасного життя роблять актуальнішим головний принцип сучасності: освіта протягом усього життя. Юрій Бошицький запропонував кращим магістрам-випускникам продовжити навчання в університеті на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти, скориставшись можливістю вступити до аспірантури.

З щирими словами привітання звернувся до випускників віце-президент Національної академії наук України, академік Сергій Пірожков. Він привітав магістрів з початком нового етапу їх життя та побажав їм успішної кар’єри, міцного здоров’я та реалізації планів і задумів. На останок додав, що сьогодні перед ними відкриваються нові життєві обрії. Нехай вони будуть ясними, і нехай диплом випускника Київського університету права НАН України залишається не просто документом про вищу освіту, але й надійним провідником на професійному шляху, предметом гордості та знаком приналежності до багатотисячної родини КУП НАНУ.

До випускників з вітальним словом звернулися начальник управління з продажів корпоративних продуктів CominBank Максим Фліссак; директор відділення ПриватБанк Тетяна Конохович; керівник напрямку зарплатних карток приват Банку Ірина Нєкрасова; директор Благодійної організації «Благодійний фонд «Всеукраїнська волонтерська спільнота «Для українців» Альона Назаренко. Вони щиро привітали нових фахівців та побажали їм успіхів у побудові майбутньої кар’єри.

З вітаннями до випускників звернулись завідувач кафедри кримінального права та процесу кандидат юридичних наук, доцент кафедри Валерій Андрусів, професор кафедри, доктор юридичних наук Іван Кайло; доценти кафедри кандидати юридичних наук Надія Дроздович та Іван Канфуі які побажали магістрам спеціальності «Право», щоб усі здобуті знання, уміння та навички, які вони здобули під час навчання в університеті, стали запорукою добробуту та достатку їхніх родин. Бажали бути наполегливими, ставити перед собою нові цілі та правильно визначати пріоритети.

Після всіх привітань, проректорка з навчально-методичної роботи Олена Антонова оголосила наказ «Про завершення навчання», на підставі якого здобувачам вищої освіти другого (магістерського) рівня присуджено освітні ступені та видано документи про освіту. Дипломи отримали 93 магістр, із них – 24 дипломи з відзнакою.

Під час урочистостей відбулось закриття виставки картин, рівненських художників Костянтина та Аліни Степанюків «Динаміка та образ» під час, якої здобувачі вищої освіти, викладачі та просто відвідувачі виставки могли милуватися упродовж декількох місяців в стінах університету. Виставка проходила в рамках багаторічного проекту КУП НАНУ «Інтелектуальна власність в Україні: перлини сучасного мистецтва для студентської молоді».

Вручав дипломи випускникам ректор Юрій Бошицький під щирі оплески всіх присутніх. Разом з дипломами випускники-магістри отримали від партнерів університету CominBank та ПриватБанк цінні подарунки. Привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості.

На завершення свята відбулася вже традиційна фотосесія випускників разом із професорсько-викладацьким складом університету.

Дорогі наші випускники!

Колектив університету щиро вітає Вас з важливою подією – здобуттям освітнього ступеня «Магістр»! Переконані Ва станете достойним поповненням юридичного ринку та внесете свій вклад в нашу перемогу.

Ми бажаємо всім мирного неба над головою, міцного здоров’я, нових наукових та творчих звершень, мудрих рішень і дій, а також впевненості у своїх силах та високих професійних досягнень у рідній, незламній незалежній Україні!

Дякуємо Вам за довіру!

Завжди чекаємо на Вас у рідних стінах університету!

Прес-Центр КУП НАНУ