В КУП НАНУ відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам

12 Липня, 2023

12 липня 2023 року відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Міжнародне право» та першого (бакалаврського) рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Право» та «Міжнародне право» очної (денної) та заочної форм здобуття освіти Київського університету права НАН України.

З вітальною промовою до випускників звернувся ректор університету, професор, заслужений юрист України Юрій Бошицький, який тепло і сердечно привітав випускників із закінченням навчання в університеті та побажав їм зайняти гідне місце в житті, успішно реалізувати себе в професійній діяльності.

Випускникам КУП НАНУ цього року випала доля жити у час великих змін. На фоні подій, які відбуваються в нашій країні, в умовах війни перед українськими юристами постають дуже складні завдання, які  впливають на розвиток країни в цілому.

Особливу увагу ректор акцентував на тому, що, серед викладачів, так і серед випускників є активні учасники територіальної оборони та Збройних Сил України. Відмітив наших героїв – це студенти Цибал Артем, Булейко Володимир, Кривейко Тарас, Гнатенко Мурад, Поперечний Дмитро, Ющик Данило, Ярошевський Андрій, Матвійчук Микола, Темносагатий Сергій, Возний Олександр, Толкачов Олексій, Ільченко Віктор, Пономаренко Максим, Проценко Андрій, Тімченко Дмитро, які перебували та перебувають на передовій. А також наші викладачі Руслан Панчишин, Микола Сулига.

На адресу університету надійшов лист-привітання для випускників від Президента Національної академії наук України, академіка НАН України  Анатолія Загороднього.

Зі словами привітання звернувся до випускників почесний ректор університету, академік НАН України, доктор юридичних наук, професор Юрій Шемшученко.

Приємними стали слова вітання від Олександра Копиленка, відомого українського вченого, академіка Національної академії наук України та Національної академії правових наук України, народного депутата України.

З вітальними словом до випускників звернувся представник Православної церкви України отець Феодосій, який побажав випускникам Божої благодаті, благословив їх на добрі професійні справи та вручив пам’ятні подарунки відмінникам у навчанні.

До випускників з вітальним словом звернулися начальник управління з продажів корпоративних продуктів «CominBank» Максим Фліссак; керуючий партнер юридичної фірми «Салком» Едуард Тригубов, які щиро привітали нових фахівців та побажали їм успіхів у побудові майбутньої кар’єри.

Також на свято завітали представники бізнесу, а саме експерт з Міжнародних стандартів фінансової звітності, член Правління, голова комітету з фінансів та бюджету Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України Сергій Рогозний та Директор Академії «СТАРТ» Тетяна Пирог.

З вітаннями до випускників звернулись завідувачі кафедр:Оксана Хорватова та  Валерій Андрусів, які побажали, щоб усі здобуті знання, уміння та навички, які вони здобули під час навчання в університеті, стали запорукою добробуту та достатку їхніх родин. Бажали бути наполегливими, ставити перед собою нові цілі та правильно визначати пріоритети.

З вітальним словом до випускників звернулась і викладачі університету  Надія Дроздович,  Наталія ВеселовськаОлександр Бригінець та  Ірина Толкачова.

На завершення урочистої частини проректорка з навчально-методичної роботи Олена Антонова оголосила наказ «Про завершення навчання», на підставі якого здобувачам вищої освіти другого (магістерського) та першого (бакалаврського) рівнів присуджено освітні ступені та видано документи про освіту. Дипломи отримали 7 магістрів, із них 4 дипломи з відзнакою, 148 бакалаврів, із них 10 дипломів з відзнакою.

Вручав дипломи випускникам ректор Юрій Бошицький під щирі оплески всіх присутніх. Разом з дипломами випускники отримали цінні подарунки від партнерів університету, фірми «Салком», «CominBank», Православної церкви України, Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України.

На завершення свята відбулася вже традиційна фотосесія випускників разом із професорсько-викладацьким складом університету.

Прес-Центр КУП НАНУ