В КУП НАНУ відбулася зустріч ректора зі студентами першого курсу

11 Вересня, 2021

10 вересня 2021 р. в Київському університеті права НАН України відбулася зустріч ректора, професора Ю.Л. Бошицького зі студентами першого курсу. У зустрічі взяли участь близько 50 студентів нового набору спеціальностей «Право» та «Міжнародне право».

На початку заходу ректор наголосив, що Київський університет права НАН України – це велика сім’я, де завжди домінують знання, доброзичливість та повага. В університеті за багато років створено всі умови для навчання. Розповів про важливість активної життєвої позиції для молодих людей, висловив сподівання про те, що зусилля адміністрації щодо покращення життя студентів в Київському університеті права НАН України знайдуть відгук у студентів, які також будуть робити важливі і цікаві справи.

Для обговорення були визначені наступні питання:

відвідування занять студентами;

дотримання вимог маскового режиму в університеті та соціального дистанціювання;

графік роботи  медичного кабінету в університеті;

дисципліна, як критерій успішності у майбутній професії;

відвідування студентського кафе “Вулик»;

переоформлення студентських квитків на квитки з вмонтованим безконтактним чіп-модулем та транспортним додатком для проїзду в метро;

вибори до студентського парламенту;

святкування Дня юриста в КУП НАН України;

студентські креативні проєкти КУП НАНУ;

проведення турнірів з мініфутболу серед студентських команд на Кубок імені Бориса Євгеновича Патона, з арм-рестлінгу на кубок почесного ректора академіка Ю.С. Шемшученка, шахового турніру ім. В.М. Корецького.

Після виступу ректора, студенти мали змогу поставити питання, які їх цікавлять. Такі зустрічі є дуже корисними як для здобувачів знань, які напряму можуть поспілкуватися з ректором, так і для ректора, який, в свою чергу, може почути думку студентів.

Юрій Бошицький побажав студентам брати по-максимуму від студентського життя, адже в Київському університеті права діють 8 молодіжних креативних проєктів, в яких студенти можуть всебічно себе проявити, запам’ятати свої студентські роки та бути успішними в майбутньому.

Спілкування з ректором університету Юрієм Бошицьким було цікавим та результативним. Головним завданням таких заходів залишається встановлення теплих, дружніх відносин у колективі, підтримка атмосфери довіри та взаємоповаги, яка сприятиме подальшому успішному розвитку університету і задоволенню потреб як студентів, так і викладачів.

Підсумовуючи, ректор подякував присутнім за участь у зустрічі і побажав усім міцного здоров’я та успіхів у навчанні.

Прес-центр КУП НАНУ