Національна академія наук України Київський університет права

В КУП НАНУ відбулось вручення дипломів магістрам

18 Липня, 2021

В п’ятницю 16 липня 2021 року о 14:00 в Київському університеті права НАН України відбулось урочисте вручення дипломів здобувачам вищої освіти другого (магістерського) рівня – випускникам 2021 року. 

Отримання диплому про вищу освіту є свідоцтвом того, що студенти з гідністю пройшли нелегкий, але прекрасний шлях у пошуках знання та надбання професії. Вища освіта – це не мета, а засіб, засіб, який допоможе вам, студентам, побачити і відкрити десятки і сотні вікон можливостей у досліджуваній сфері. Всі ці можливості не просто існують, а й дуже сильно впливають на наше життя. 

На урочистій церемонії вручення були присутні ректорат Університету, почесні гості, викладачі та батьки випускників. Присутніх привітав ректор КУП НАНУ професор, Заслужений юрист України Юрій Ладиславович Бошицький, зазначивши, що кожен дорослий знає, що студентські роки – це один із самих цікавих та безтурботних періодів життя усіх людей. Роки навчання в Київському університеті права для кожного студента є неповторними, насичені подіями, заходами, різною активністю. 

Ректор також зазначив, що в літку цього року КУП НАНУ випускає 222 здобувача вищої освіти за двома напрямками 081 «Право» та 293 «Міжнародне право». Сьогодні дипломи отримали 34 магістри-випускники.

Теплими словами та побажаннями успіхів випускників привітали почесні гості: 

Кармазін Юрій Анатолійович, заслужений юрист України, професор, політичний діяч, народний депутат 2-4-го та 6-го скликання, автор Конституції України 1996 року;

Басалаєва Євгенія Олександрівна, Народна артистка України, піаністка, громадський діяч, професор Сіднейської консерваторії, співзасновник Національного камерного ансамблю «Київські солісти»; 

Тимченко Геннадій Петрович, д.ю.н. провідний науковий співробітник Інституту держави5 і права імені В.М. Корецького НАН України. 

Ониськів Михайло Миколайович, к.ю.н., адвокат, директор ТОВ «Евентус-ком». 

Із благословенням на добру працю, побажаннями миру та злагоди до випускників звернувся Протоієрей Іоанн Свередюк, Українська Православна Церква, Київська Митрополія.

Під час урочистостей відбулось закриття виставки картин відомої української художниці Марини Чопей, картинами якої студенти, викладачі та просто відвідувачі виставки могли милуватися упродовж декількох місяців в стінах університету. 

Виставка картин під назвою «Квіткова феєрія для студентської молоді КУП НАН України» проходила в рамках багаторічного проекту КУП НАНУ «Інтелектуальна власність в Україні: перлини сучасного мистецтва для студентської молоді».

Художниця Марина Чопей народилася 30 серпня 1988 року на Закарпатті. З дитинства захоплювалась малюванням. Навчалася у Вижницькому коледжі прикладного мистецтва та Національному університеті культури та мистецтв, по закінченні яких отримала дипломи за спеціальністю “Художник дизайну”. Неодноразово брала участь у міжнародних пленерах та колективних творчих виставках митців, а також представляла свої творчі роботи на персональних виставках (замок “Сент-Міклош” (с.Чинадієво); Музей Гетьманства” (м.Київ) тощо). Сьогодні роботи Марини Чопей є у приватних колекціях в Україні, Данії, Австрії, Угорщині, Німеччині, Сербії, Туреччині, Чехії, Великобританії, Литві, Польщі тощо.Після закриття виставки картин, проректор з навчально-методичної та наукової роботи КУП НАНУ Хорватова Оксана Олегівна зачитала Наказ «Про завершення навчання», на підставі якого здобувача вищої освіти другого (магістерського) рівня присуджено освітні ступені та видано документи

Вручав дипломи випускникам ректор Ю.Л. Бошицький, а найкращі магістри ще й отримали цінні подарунки від університету.  про вищу освіту згідно із додатком. 

На завершення свята відбулась фотосесія випускників разом із професорсько-викладацьким складом університету.

Прес-центр КУП НАНУ