В КУП НАНУ відбулось вручення дипломів випускникам-бакалаврам

19 Липня, 2021

В п’ятницю 16 липня 2021 року о 15:30 в Київському університеті права НАН України відбулось урочисте вручення дипломів здобувачам вищої освіти першого (бакалаврського) рівня – випускникам 2021 року.

В сучасному світі диплом про вищу освіту є свідоцтвом того, що кожен студент із гідністю пройшов прекрасний студентський шлях у пошуках знання та надбання професії юриста та правознавця.

На урочистій церемонії вручення були присутні ректорат Університету, почесні гості, викладачі та батьки випускників.

Присутніх привітав ректор КУП НАНУ професор, Заслужений юрист України Юрій Ладиславович Бошицький, зазначивши, що бути юристом – почесно й відповідально! Вибір професії – це вибір шляху справедливості, відданості, цілеспрямованості. Саме правознавцям належить чільне місце у формуванні правової культури суспільства, поваги до Закону, права, суспільства та держави. Бути юристом – означає бути принциповим, відданим своїй справі, мати високий професіоналізм та служити на блага інтересів України, сприяти утвердженню справедливості та верховенства права, зміцненню демократичних засад судочинства, законності та правопорядку в нашій державі. В усі часи юристам належить провідна роль у процесі державотворення, формуванні правової культури, захисті конституційних прав і свобод людини. Така почесна й нелегка місія вимагає високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей – честі, гідності, наполегливості. Обов’язок кожного юриста – бути порадником людини.

Ректор також зазначив, що в літку цього року КУП НАНУ випускає 222 здобувача вищої освіти за двома напрямками 081 «Право» та 293 «Міжнародне право». Сьогодні дипломи отримали 188 студентів – бакалаврів.

Теплими словами та побажаннями успіхів випускників привітали почесні гості.

Кармазін Юрій Анатолійович, заслужений юрист України, професор, політичний діяч, народний депутат 2-4-го та 6-го скликання, автор Конституції України 1996 року, зазначивши, що вже завтра перед кожним випускником відкриється тисячі доріг, але кожен обере свою. На когось буде чекати стабільний професійний шлях, на когось – стрімкий кар’єрний зліт, а комусь ще, можливо, доведеться шукати себе у складній системі координат професійної самореалізації.

Теплими словами та побажаннями творчої енергії, сил і наснаги у нелегкій справі служіння Закону, вагомих здобутків в ім’я правової Української Держави привітали випускників Басалаєва Євгенія Олександрівна, Народна артистка України, піаністка, громадський діяч, професор Сіднейської консерваторії, співзасновник Національного камерного ансамблю «Київські солісти»; Тимченко Геннадій Петрович, д.ю.н. провідний науковий співробітник Інституту держави5 і права імені В.М. Корецького НАН України; Ониськів Михайло Миколайович, к.ю.н., адвокат, директор ТОВ «Евентус-ком» та Чопей Марина Василівна, відома українська художниця. картинами якої студенти, викладачі та просто відвідувачі виставки могли милуватися упродовж декількох місяців в стінах університету.

Із благословенням на добру працю, побажаннями миру та злагоди до випускників звернувся Протоієрей Іоанн Свередюк, Українська Православна Церква, Київська Митрополія.

Проректор з навчально-методичної та наукової роботи КУП НАНУ Хорватова Оксана Олегівна зачитала Наказ «Про завершення навчання», на підставі якого здобувача вищої освіти першого (бакалаврського) рівня присуджено освітні ступені та видано документи про вищу освіту згідно із додатком.

Вручав дипломи випускникам ректор Ю.Л. Бошицький, а найкращі магістри ще й отримали цінні подарунки від університету.

На завершення свята відбулась фотосесія випускників разом із професорсько-викладацьким складом університету.

Прес-центр КУП НАНУ