В КУП НАНУ відбулося відкриття скульптурної композиції «Феміда», присвячене відзначенню 27-ї річниці з дня прийняття Конституції України

29 Червня, 2023

Відзначення 27-ї річниці з дня прийняття Конституції України 28 червня 2023 року ознаменувалося проведенням у Київському університеті права НАН України низки святкових заходів, серед яких слід, безперечно, відмітити відкриття скульптурної композиції «Феміда».

Відкриття монументу, присвяченого богині правосуддя саме в День Конституції України є подією більш, ніж символічною, з огляду на факт повномасштабної військової агресії проти нашої Батьківщини. Символічність заходу та дати його проведення можна розтлумачити наступним чином: перш за все, російські загарбники посягнули саме на ті основоположні права та свободи, загальноправові принципи, що закріплені в Конституції України; а Феміда ‒ символізує, в даному випадку, невідворотність юридичної відповідальності не тільки країни-агресора, але й конкретних посадових осіб, причетних до факту військової агресії проти нашої держави.

У святковому заході взяли участь почесні гості та друзі Київського університету права, зокрема ‒ академік Юрій Шемшученко, проф. Аріф Гулієв та ін.

На торжестві також були присутні науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти Київського університету права.

У цей визначний день ‒ річницю прийняття Конституції України, хочеться побажати всім нам якнайшвидшої перемоги над ворогом, миру ті віри в панування добра та справедливості.

Прес-Центр КУП НАНУ