В КУП НАНУ відбулося відкриття виставки живопису

22 Листопада, 2023

17 листопада в КУП НАН України відбулася презентація виставки рівненських художників Костянтина та Аліни Степанюків “Динаміка та образ” , в рамках загальноуніверситетського проєкту “Інтелектуальна власність в Україні – перлини живопису для студентської молоді”.

Проект започатковано ще у 2007 році для студентів-правознавців та всіх тих, хто цікавиться мистецьким життям нашого суспільства. Проект має інформаційний та духовно-збагачувальний характер і спрямований на знайомство студентської молоді з перлинами сучасного образотворчого мистецтва.

В рамках проекту в університеті проведено вже понад 60-ти виставок живопису, графіки, фоторобіт та іконопису, а також зустрічі як з видатними митцями України, так і з митцями-початківцями.

На фоні творів мистецтва, як правило, проводиться спілкування з фахівцями – юристами, які працюють у сфері охорони інтелектуальної власності. А митці отримують одразу консультації від студентів юридичної клініки «Фенікс» щодо захисту їх прав інтелектуальної власності.

Художник-пейзажист Костянтин Костянтинович Степанюк працює в жанрі пейзажної лірики, ближче до імпресіонізму. Серед його робіт переважають пейзажі рідного Полісся, чарівна краса Рівненщини, в яких живописець передає настрої, емоції, почуття рідного краю.

Художниця Аліна Степанюк майстерно працює в живописі й графіці, створюючи прекрасні натюрморти, цікаві образи людей, тварин тощо.

Виставку відкрив ректор університету Юрій Бошицький, за ініціативою якого цей проект започатковано в КУП НАНУ для студентської молоді.

На відкритті виставки були студенти, аспіранти та викладачі університету та поважні гості, зокрема, академік НАН України та НАПрН України, народний депутат України 9 скликання Олександр Копиленко, представник COMINBANK Максим Флісак та інші.

Було сказано багато теплих слів в адресу майстрів пензля Костянтина та Аліни Степанюків. Їх роботи стали сьогодні прикрасою університету, а сама виставка хороший подарунок до Дня студента.

Слова подяки митцям висловили і представники активу Студентського парламенту – Віталія Вихристенка та Анастасії Майорової, за цей унікальний освітній та духовно збагачувальний проект університету, який формує не тільки художній смак, але й загальну культуру та інтелігентність майбутніх юристів.

Тож керівництво університету сподівається, що цей проект сприятиме також і поглибленню духовності студентської молоді, її ерудиції та професійних практичних знань.

Прес-Центр КУП НАНУ