В КУП НАНУ відбулись заходи до Дня юриста

9 Жовтня, 2019

8 жовтня 2019 року з нагоди Дня юриста в Київському університеті права НАН України відбулися урочисті збори, в яких взяли участь почесні гості, науково-педагогічні працівники та студенти університету.

ugorec.jpg

Розпочався захід святковим молебнем, який провів настоятель Академічного храму на честь преподобного Нестора Літописця Київського університету права НАН України, секретар Літургічної комісії Київської єпархії УПЦ протоієрей Димитрій Гарчук.

З вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету, професор, заслужений юрист України Ю.Л. Бошицький, який привітав всіх із професійним святом, зазначивши,  що професія юриста престижна, благородна і відповідальна, яка базується на трьох «П» – професіоналізм, патріотизм, порядність.

ugorec.jpg

Із добрими словами та щирими побажаннями виступили почесні гості університету, а саме начальник Управління з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у місті Києві К.В. Міненко; член Вищої ради правосуддя, Секретар Першої Дисциплінарної палати, віце-суддя Верховного Суду А.Л. Лесько; суддя Антикорупційного суду І.О. Білоус; голова Асоціації спілки незрячих юристів В.М. Туровський; адвокат Ігор Мельник, а також письменниця, правозахисниця, доктор філософії у галузі економіки Віра Валлє. Гості побажали студентам постійно працювати над підвищенням свого фахового рівня, послідовно рухатися вперед, адже  відновити справедливість  було важливим в усі часи, а в сучасній незалежній Україні це є необхідним.

ugorec.jpg

З нагоди Дня юриста працівників та студентів Київського університету права НАН України було нагороджено грамотами та цінними подарунками.

Прес-центр КУП НАНУ.