В КУП НАНУ відбулися майстер-класи старшого наукового співробітника Познанського центру з прав людини Олени Кондратьєвої-Бризік

25 Лютого, 2010

Програма майстер-класів:

24-26 лютого студенти КУП НАН України мали змогу прослухати серію майстер-класів від старшого наукового співробітника Познанського центру з прав людини Інституту правових наук Польської

Академії наук, члена Польського товариства конституційного права пані Олени Кондратьєвої-Бризік.

Проблематика, яка піднімалась під час майстер-класів є дуже цікавою та актуальною для наших студентів. Зокрема, студенти мали змогу почути від польського науковця про особливості захисту прав людини в Європейському Союзі, про конституційне право в Республіці Польща, розглянути на прикладах спірні питання, які виникають протягом розгляду справ у суді.

Під час обговорення змін, які відбулись у Конституції Польської Республіки впродовж останніх років, студенти мали змогу поділитись своїми поглядами на необхідність змін в конституції нашої Держави та поділитись враженнями стосовно Української законодавчої бази.