В КУП НАНУ відбувся День відкритих дверей в онлайн форматі

7 Квітня, 2023

07 квітня 2023 р. в університеті відбувся День відкритих дверей в онлайн форматі у формі вебінару на тему «Новели вступної кампанії 2023 року» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти. В заході взяли участь понад 70 здобувачів вищої освіти 4 курсу очної (денної) та заочної форм здобуття освіти Київського університету права, Рівненського інституту КУП НАНУ, Вінницької філії КУП НАНУ, які планують отримати вищу юридичну освіту за освітнім рівнем Магістр.

На початку заходу всіх учасників привітала проректор з навчально-методичної роботи Київського університету права НАН України, кандидат економічних наук, доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін Олена АНТОНОВА, яка розповіла про особливості випуску бакалаврів в 2023 році.

Про переваги навчання в університеті за спеціальністю 293 «Міжнародне право» розповіла завідувач кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін кандидат юридичних наук, доцент Оксана ХОРВАТОВА, яка зазначила про перспективи випускників Київського університету права НАН України які чекають на них після отримання диплому магістра.

З цікавими доповідями виступили перед здобувачами вищої освіти завідувач кафедри кримінального права та процесу Валерій АНДРУСІВ, який розповів про особливості професії юриста, її важливості для України сьогодні.

Він зазначив що кафедра забезпечує наступність і примноження традицій наукових шкіл авторитетних попередників з урахуванням динаміки розвитку юридичної науки та правових систем в Україні та зарубіжних країнах.

Відповідальний секретар приймальної комісії Іван КАНФУЇ ознайомив здобувачів із правилами прийому до КУП НАН України та графіком основних етапів вступної кампанії у 2023 р.

На зустрічі були присутні проректор з адміністративної роботи, який надав вичерпні відповіді стосовно оплати на навчання в 2023 році для здобувачів другого (магістерського ) рівня.

У ході онлайн-зустрічі майбутні вступники ознайомились з особливостями вступної кампанії у КУП НАН України в 2023 р., поспілкувались з керівництвом університету, завідувачами кафедр. Після чого здобувачі вищої освіти в реальному режимі отримали відповіді на всі хвилюючі їх запитання.

З основними новелами вступної кампанії щодо вступу до магістратури можна ознайомитись за посиланням.

Прес-Центр КУП НАНУ