В КУП НАНУ відбувся інтегрований круглий стіл на тему «Виклики серед студентської спільноти: психологія та контекст вирішення»

18 Жовтня, 2024

16 жовтня 2024 року в Київському університеті права НАН України відбувся інтегрований круглий стіл на тему «Виклики серед студентської спільноти: психологія та контекст вирішення» (англійською мовою). Захід став платформою для обговорення важливих питань, пов’язаних із викликами в навчальному середовищі, та розкриття психологічних аспектів їх вирішення. Участь у науковому дійстві взяли студенти 1 курсу Бакалаврату, модераторами виступили доцент Наталія ВЕСЕЛОВСЬКА та старший викладач Володимир ПАВЛОВ.

Протягом круглого столу студенти мали можливість висловити свої думки і досвід стосовно конфліктних ситуацій, з якими вони стикаються в повсякденному житті. Дискусія була насичена різноманітними точками зору, що продемонструвало актуальність проблеми та необхідність її вивчення.

Цей захід став відмінним прикладом інтеграції різних дисциплін — іноземної мови, психології, деонтології, соціології та конфліктології — для підвищення практичних знань і навичок студентів. Учасники підкреслили, що таке поєднання знань допомагає краще розуміти складнощі міжособистісних взаємин і знаходити ефективні рішення.

Атмосфера круглого столу була дружньою та відкритою, що сприяло активному обговоренню та обміну ідеями. Учасники відзначили, що подібні заходи є важливими для розвитку комунікативних навичок, формування критичного мислення та здатності до співпраці.

Таким чином, інтегрований круглий стіл не тільки підвищив рівень обізнаності студентів про психологію викликів сучасності, але й став важливим кроком до формування здорового навчального середовища, в якому повага та розуміння є основою для успішного співіснування.

Прес-Центр КУП НАНУ