В КУП НАНУ відбувся конкурс творчих робіт студентів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності»

1 Грудня, 2021

У Київському університеті права НАН України, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 14.07.2021 року № 1010-р, відбувся конкурс творчих робіт студентів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності» у рамках заходів, пов’язаних з 80-ми роковинами трагедії Бабиного Яру.

В конкурсі активну участь взяли студенти 1-го курсу денної форми навчання спеціальностей «Право» та «Міжнародне право». Здобувачі вищої освіти зуміли вдало пов’язали власну творчу діяльність з навчальною-науковою, адже тема голокосту та встановлення німецької окупаційної влади в України висвітлюється у курсі з «Історія держави і права України».

Заради незалежного оцінювання конкурсних робіт було створено комісію у складі: проректора з навчально-методичної роботи кандидата історичних наук Лісової К.С., завідувача кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін кандидата юридичних наук Матвєєва С.В., завідувача кафедри державно-правових та галузевих правових дисциплін кандидата юридичних наук Доценко О.М., завідувача кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства кандидата юридичних наук Хорватової О.О., завідувача бібліотекою Ярошевської Т.Ю. та доцента кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін кандидата історичних наук Романової О.М.

З метою об’єктивного оцінювання робіт, всі вони були зашифровані і надані членам комісії на перевірку. Оцінювання здійснювалось за 100 бальною системою. Після загального підрахування балів та розшифрування робіт з’ясувалося, що переможцями творчого конкурсу стали студенти 1-го курсу:

1 місце – Трошко Юлія;

2 місце – Мирончук Марина;

3 місце – Вілінська Олександра.

Всі переможці конкурсу творчих робіт «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності» у рамках заходів, пов’язаних з 80-ми роковинами трагедії Бабиного Яру, нагороджені від імені ректора університету професора Бошицького Ю.Л. грамотами.

Вітаємо переможців! Всім учасникам бажаємо творчих успіхів у подальшій науковій діяльності!

Прес-центр КУП НАНУ