В КУП НАНУ відбувся круглий стіл на тему: «Правове регулювання мобілізації в Україні»

15 Квітня, 2023

14 квітня 2023 року відбувся круглий стіл під керівництвом кандидата історичних наук, доцента кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Олени Романової. Під час заходу відбувалося обговорення теми «Правове регулювання мобілізації в Україні».

Онлайн-засідання відбулось зі студентами другого курсу спеціальності 081 «Право».

Студенти виявили неабияку зацікавленість та активність у організації та проведення цього заходу.

Було підготовлено доповіді, які супроводжувались наочними презентаціями:

Марина Мирончук виступила з доповіддю на тему «Що таке мобілізація?»; Іванна Великодна – «Черговість мобілізації»; Юлія Ярчук – «Звільнення від мобілізаціі»; Іванна Мельник – «Медичний огляд військовозобов‘язаних під час мобілізації»; Олександра Вілінська – «Бойова підготовка мобілізованих»; Анжеліка Браткова – «Вручення повістки».

Крім зазначених доповідей, було розглянуто питання які виникли під час дискусій між студентами.

Олена Романова відмітила високий рівень підготовки студентів до заходу, та зауважила, що дана тема набуває високої популярності та потребує ґрунтовного дослідження.

Бажаємо всім нових успіхів! Дякуємо за участь у підготовці та проведенні круглого столу!

Прес-Центр КУП НАНУ