В КУП НАНУ відбувся майстер-клас аташе по безпеці при Посольстві США в Києві Ронні Катіпона

17 Грудня, 2009

17 грудня 2009р. у Київському університеті права НАН України відбувся майстер-клас аташе з питань безпеки при Посольстві Сполучених Штатів Америки в Києві Ронні Катіпона. Лекція на тему «Роль ООН, як гаранта безпеки та миру на землі» була присвячена 64-й річниці з дня утворення Організації Об’єднаних Націй.

Одним з головних питань зустрічі, було ознайомлення студентів з історією створення організації, з її структурою та роботою, направленою на зміцнення та підтримку міжнародної безпеки, розвитку співпраці між державами, а також висвітлення спірних питань що виникають при утриманні мирної ситуації між країнами.

Протягом лекції студенти вільно підтримувати дискусію на англійській мові та ставили цікаві запитання гостю.

Після заняття Ронні Катіпон був приємно вражений рівнем володіння іноземною мовою та обізнаністю наших студентів що до роботи Організації Об’єднаних Націй.