В КУП НАНУ відбувся майстер-клас доктора, професора Ігхо Натуфе (Нігерія)

3 Вересня, 2014

02 вересня 2014 року в рамках розвитку міжнародних зв’язків Київського університету права НАН України відбувся майстер-клас доктора, професора інституту Африка РАН та співробітника центру вивчення російсько-африканських відносин та зовнішньої політики країн Росії та Африки – Ігхо Натуфе.
   Майстер-клас був присвячений надзвичайно актуальним питанням сьогодення – «Головні засади та особливості зовнішньої політики на сучасному етапі». Лекція була корисна не тільки своїм змістовний наповненням, а й мала практичну значимість для розвитку мовних навичок студентів, оскільки робочою мовою лекції було обрано англійську.

Основні питання, які були розглянуті під час зустрічі, стосувалися головним чином сучасної ситуації в Україні, ролі Російської Федерації у конфлікті на Сході України та значенні країн Заходу у врегулюванні даної кризи. У рамках свого виступу професор Натуфе зазначив, що нинішня ситуація є надзвичайно складною, у даному випадку дуже важлива допомога країн Західної Європи та США. На жаль, за словами професора Натуфе, нинішніх дій зі сторони українських західних партнерів у формі санкцій є недостатньо для припинення агресії з боку Російської Федерації, необхідною є військова допомога. Професор зазначив, що головною метою Росії на Сході України є тривала дестабілізація ситуації, Російська Федерація порушила ключовий принцип міжнародного права pacta sunt servanda, анексувавши Автономну Республіку Крим і таке порушення є прямим посяганням на інтереси світового співтовариства в цілому. Пан Натуфе наголосив, що для того щоб вийти з такого скрутного становища, України має пройти серйозний та важкий шлях.
   Тематика зустрічі спричинила жваву дискусію, оскільки викликала чимало запитань у студентів на які професор залюбки відповів. Студенти та співробітники КУП НАНУ дякують за отриману можливість спілкування з провідним спеціалістом з питань міжнародних відносин та зовнішньої політики країн Африки та Росії Ігхо Натуфе.