В КУП НАНУ відбувся майстер-клас підполковника Генерального штабу ЗСУ Янталеця Дмитра Олексійовича

25 Квітня, 2014

25 квітня 2014 року на факультеті міжнародних відносин відбувся майстер-клас підполковника, старшого офіцера відділу міжнародних договорів у сфері контролю над звичайними озброєннями Управління верифікації Генерального штабу Збройних Сил України Янталеця Дмитра Олексійовича.

Тематика виступу була надзвичайно актуальною: «Механізми безпеки: теорія і практика»
     Під час лекції обговорювались проблемні аспекти існуючих механізмів безпеки на сучасному етапі, також були наведені конкретні приклади деяких договорів та угод у сфері контролю над звичайним озброєннями.

Вищезгадана тематика лекції та її презентація викликала жваву дискусію серед присутніх. Студенти задавали питання, а почесний гість радо давав фахові відповіді.

Коротко про гостя.
     Підполковник ЯНТАЛЕЦЬ Дмитро Олексійович, старший офіцер відділу міжнародних договорів у сфері контролю над звичайними озброєннями Управління верифікації Генерального штабу Збройних Сил України.
     Випускник Київського національного університету ім. Т. Шевченка (факультет іноземної філології, 1998 р.) та Дипломатичної академії України при Міністерстві закордонних справ України (2006 р.)