В КУП НАНУ відбувся майстер-клас представника Посольства Сполучених Штатів Америки Еліссон Ханнах

23 Лютого, 2010

На запрошення ректора університету Ю.Бошицького, рамках дружніх стосунків між Київським університетом права НАН України та Посольством Сполучених Штатів Америки в КУП НАНУ відбувся майстер-клас представника Посольства Сполучених Штатів Америки Еліссон Ханнах.

На початку свого візиту пані Ханнах мала нагоду поспілкуватись з ректором, обговорити шляхи подальшої співпраці та ближче познайомитися з структурними підрозділами університету.

Пані Ханнах провела студентам майстер-клас на тему: «Як Сполучені Штати Америки вирішують питання з нелегальної еміграції».

Пані Еллісон Ханнах народилась в Сіетлі (штат Вашингтон). Закінчила Оксідентал-коледж, і отримала ступінь бакалавра в області міжнародних відносин. Після чого, навчалась в університеті Тафтс (Бостон), де отримала ступінь магістра в області права і дипломатії.

Незважаючи на те, що майстер-клас проходив на англійській мові, студенти активно ставили запитання та порівнювали проблеми еміграційних питань у США з Україною.