В КУП НАНУ відбувся майстер–клас професора Антоні Дебінського(Польща) (фоторепортаж)

21 Грудня, 2009

21 грудня відбувся майстер-клас професора Антоні Дебінського
( Католицький університет Яна Павла II в Любліні, Польща)

В рамках розвитку міжнародних партнерських відносин Київського університету права НАН України, 21 грудня відбувся майстер-клас декана факультету права, канонічного права та управління Католицького університету Яна Павла II в Любліні (Польща) – професора Антоні Дебінського. Також, на майстер – класі був присутній Польський колега, директор школи Українського права професор Лешик Цвікла.
Ректор професор Ю.Л. Бошицький урочисто представив гостей університету та розповів про попередні домовленості у напрямках сумісної освітньої роботи.

Професор Дебінський розпочав свою промову з комп’ютерної презентації Католицького університету, після чого розповів студентам про юридичний факультет а також про місце Католицького університету в системі вищої освіти Польщі. Професор Дебінський поділився своїми враженнями щодо новітніх методик навчання, які використовує університет, про перспективи, які відкриває Болонська система освіти для студентів, також про можливості та перспективи працевлаштування майбутніх юристів в Польщі.
Наприкінці майстер-класу студенти мали змогу задати запитання професорам та поспілкуватись про можливості та умови отримання юридичної освіти за кордоном.