В КУП НАНУ відбувся майстер-клас викладача Арканзаського університету (США) професора Крістофера Келлей

16 Грудня, 2009
      16 грудня 2009р., в рамках розвитку міжнародних партнерських стосунків, Київський університет права НАН України відвідав викладач Арканзаського університету (США) професор Крістофер Келлей.

Професор Келлей прочитав студентам майстер – клас на тему: «Поради щодо особливостей юридичного правопису на англійській мові». Майстер клас проходив в комп’ютерному класі з використанням новітніх інформаційних технологій. Необхідно зазначити що професор Келлей є одним з провідних викладачів школи права Арканзаського університету в галузі юридичного правопису, державного регулювання та екологічного права.

До того, як розпочати викладацьку діяльність, професор Келлей займався юридичною практикою як в державному, так і в приватному секторі, а також працював в одній з провідних Американських компаній «Arent Fox» у Вашингтоні.

Це був вже не перший майстер – клас професора Келлей у нашому університеті, тому студенти мали змогу ретельно підготуватись і задавати питання які їх цікавлять. Наприкінці заняття професор передав електронний підручник з даної тематики в бібліотечний фонд нашого університету.

Після лекції відбулась дружня зустріч професора Келлей і ректора Київського університету права професор Ю. Л. Бошицького. На зустрічі були присутні проректор з наукової роботи О.В. Чернецька, а також керівник та старший спеціаліст відділу міжнародних зв’язків та грантів КУП НАН України. Під час зустрічі були висвітлені питання майбутньої співпраці між навчальними закладами, подальшої співпраці між юридичними клініками, також ректор запропонував закордонному гостю друкувати статті у наукових виданнях нашого університету. Професор Кристофер Келлей, в свою чергу, звернувся до ректора КУП НАН України з пропозицією відвідати університет у березні наступного року та прочитати декілька майстер-класів.