В КУП НАНУ відбувся студентський круглий стіл щодо проблем правової охорони інтелектуальної власності

21 Травня, 2010

До Всесвітнього дня книги та авторського права та Міжнародного дня інтелектуальної власності у КУП НАНУ, за підтримки ректорату, було проведено студентський круглий стіл за тематикою: “Актуальні проблеми правової охорони інтелектуальної власності: теорія і практика”. Організаторами круглого столу виступили сектор інтелектуальної власності кафедри цивільного та трудового права та студентський науковий гурток з дослідження правових проблем інтелектуальної власності.
Під час відкриття гуртка з вітальним словом від професорсько-викладацького складу виступив завідувач кафедри цивільного та трудового права, кандидат юридичних наук, доцент О.І. Мацегорін та керівник студентського наукового гуртка з дослідження правових проблем інтелектуальної власності, кандидат юридичних наук А.С. Нерсесян.

З доповідями виступили наступні члени гуртка:

1. Студентка 4 курсу Умірова Ольга – на тему: «Охорона прав на комерційну таємницю».

2. Магістрант (заочна форма навчання) Федірко Альона – на тему: «Авторське право в журналістській діяльності».

3. Студент 3 курсу Федоркін Денис – на тему «Проблеми охорони прав на доменне ім’я».

4. Студентка 3 курсу Золоткова Євгенія – на тему «Географічні зазначення як об’єкт інтелектуальної власності».

5. Студентка 3 курсу (відділення міжнародного права) Гавронська Ілона на тему: «Співвідношення договору комерційної концесії (франчайзингу) з ліцензійним договором».

Доповіді викликали жвавий інтерес у аудиторії, яка постановила, що студентські наукові дослідження в сфері правого регулювання інтелектуальної власності є не лише цікавими для студентів, але й перспективними з огляду на подальшу їх роботу на практиці.