В КУП НАНУ відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня

7 Березня, 2020

1

Святкові заходи, присвячені святкуванню Міжнародного жіночого дня 8 березня  відбулись у Київському університеті права Національної академії наук України. Колектив університету привітав усіх жінок – студенток, викладачок, співробітниць з чудовим весняним святом.  Ректор КУП НАНУ Ю.Л. Бошицький виступив з вітальним словом і вручив грамоти та подяки викладачам університету: О.М. Полівановій, О.І. Чаплюк, О.В. Некряч, О.В. Сонюк, Ю.В. Кабенок, Т.О. Кортуковій, Д.П. Гуриній, Н.Б. Косиковій, С.В. ГригорьєвійС.І. КожушкоІ.В. ТерлецькійН.О. СуховійО.В. Мельнік. Привітав колег зі святом весни та жіноцтва Голова Ради трудового колективу Дмитро Шкребець.

Концерт, підготовлений талановитими студентами університету не залишив жодного байдужого в залі. Викладачі, співробітники та студенти  бурхливими оплесками підтримували  пісні у виконанні  студентів  Ірини Бойко, Юлії Крикун, Анни Хомич, Ельдара Мамедова, Анастасії Майорової, Ліани Берулави. Прекрасним сюрпризом для жінок КУП НАНУ стали музичні твори у виконанні Єлізавети Митяй та Владислава Пєхова, а студенти групи МП-11 підняли настрій усім присутнім мініатюрою «8 березня».

Почесні грамоти, подяки, дипломи та подарунки – комплекти 6-томного видання «Юридичної енциклопедії», були вручені найактивнішим студентам університету,  переможцям змагань з мініфутболу на Кубок Євгена Борисовича Патона та студентам, що виступили з кращими доповідями на науково-практичній конференції, присвяченій пам’яті Володимира Михайловича Корецького.

Заходи до свята  8 березня ще раз продемонстрували, наскільки важливими є креативні проєкти, ініційовані ректором університету: «Інтелектуальна власність: перлини живопису студентській молоді», «Перлини літератури студентській молоді»,  «Кроки  до прекрасного», «Пізнай свій край», «Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім», «Передай тепло своєї руки», «Майбутнє України – в руках талановитої студентської молоді», тощо. Ці проєкти  сприяють гармонійному розвитку студентської молоді та формуванню всебічно розвиненій особистості юриста нового покоління, надзвичайно потрібного українській державі сьогодні.

Прес-центр КУП НАНУ