В КУП НАНУ відбувся виховний захід для студентів, приурочений до 210-ї річниці з дня народження Т.Г. Шевченка

11 Березня, 2024

9 березня 2024 року Україна відзначає 210-ту річницю з дня народження одного з найкращих її синів і оборонців, безсмертного генія Тараса Григоровича Шевченка.

Уже сама поява цього національного титана є винятковим явищем в усій світовій історії. Досі жоден велетень духа не вклав у свої твори стільки невмирущої краси, стільки вічної правди та не дав своїм словам стільки чарівної сили, як Тарас Шевченко. Особливим животворним духом боротьби і незламності віє від його слів.

В Київському університеті права НАН України відбувся виховний захід для студентів 2 курсу бакалаврату, приурочений до згаданої визначної події.

Захід провів куратор 2 курсу − старший викладач кафедри загальнотеоретичних правових та соціально-гуманітарних дисциплін Володимир Павлов.

Студенти підготували цікаву презентацію, присвячену життєвому і творчому шляху видатного митця, продекламували його поезію та, в світлі нинішнього військового стану, проаналізували вічні рядки майстра слова.

Спадок, залишений нам Кобзарем понад 200 років тому, став не лише творчим джерелом натхнення для багатьох митців, але і є тією потужною силою, яка єднає націю, запалює вогонь у серцях патріотів, веде провідною зорею до споконвічної мети українського народу, озвученої Тарасом у рядках «Заповіту» – бути «сім’єю великою, вольною, новою».

Вічна пам’ять великому Тарасу Григоровичу Шевченку!

Прес-Центр КУП НАНУ