В КУП НАНУ відбувся захист фахової (виробничої) практики здобувачів 2 курсу, другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальністю 081 “Право”

9 Січня, 2023

09 січня 2023 року у цей важкий час для нас в онлайн-режимі на кафедрі кримінального права та процесу Київського університету права НАН України відбувся захист фахової (виробничої) практики здобувачів 2 курсу, другого (магістерського) рівня вищої освіти, які навчаються за спеціальністю 081 Право.

Практику здобувачі проходили з вересня 2022 року по січень 2023 року (відповідно до освітньої програми та навчального плану) й мали змогу спробувати свої сили як правники в держаних, правоохоронних органів та в інших суб’єктів господарювання в сфері права.

Після закінчення терміну практики здобувачі звітують про виконання програми та індивідуального завдання. Форма звітності здобувачів за практику – це подання письмового звіту підписаного і оціненого безпосередньо керівником практики.

Під час захисту матеріалів практики здобувачі поділилися враженнями від роботи правоохоронних органів, судейської системи, тощо, підготували короткі доповіді й презентації проєктів процесуальних документів та виступів у процесі.

Більшість здобувачів під час фахової (виробничої) практики закохуються в свою професію і усвідомлено починають розуміти її практичне призначення. Практика допомагає формувати в умовах юридичного процесу методичну рефлексію майбутнього правника, його самосвідомість, професійну компетентність.

Проходження фахової (виробничої) практики є невід’ємною складовою частиною під час освітнього процесу – оскільки вона є ефективним засобом для закріплення отриманих під час навчання знань, умінь і навичок; а також практика дозволяє здобувачу, як майбутньому спеціалісту за фахом, освоїти додаткові знання та отримати базовий досвід роботи в юридичній сфері, якій знадобиться йому на старті професійної діяльності наголосив доцент кафедри кримінального права та процесу КУП НАН України, к.ю.н. Олександр САВКА.

Дмитро ГУФЕНКО зазначив: «Під час проходження практики в адвокатському об’єднанні АО «Ревелін інформейшин груп» мені сподобався колектив, з яким довелось співпрацювати. Дружні, доброзичливі відношення працівників об’єднання націлило мене до активної роботи виконання поставлених завдань. Керівник створив мені необхідні умови для проходження практики. Члени колективу неодноразово надавали мені необхідні консультації та роз’яснення стосовно окремих питань, передбачених планом, сприяли набуттю практичних навичок по оформленню процесуальних документів та виконанню професійних обов’язків, і в подальшому запропонували працевлаштування в них».

Усі здобувачі успішно впоралися із поставленими завданнями, про що свідчать позитивні характеристики керівників закладів, де проходили здобувачі практику, документація з фаху та захист фахової практики, який відбувся у дружній атмосфері.

Вітаємо здобувачів з успішним захистом фахової (виробничої) практики та бажаємо подальших успіхів, нових правових висот, творчого натхнення, продовження правничої професії в майбутньому.

Разом ми здобудемо перемогу! Слава Україні!

Прес-Центр КУП НАНУ