Національна академія наук України Київський університет права

В КУП НАНУ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЮРИСТА

8 Жовтня, 2020

1

8 жовтня 2020 р. в Київському університеті права НАН України відбулися урочисті збори колективу та студентів з нагоди святкування Дня юриста, що є вже давньою традицією вузу.

На жаль, пандемія COVID-19 у цьому році внесла свої корективи в життя університету. Тому даний захід було проведено з дотриманням усіх протиепідемічних рекомендацій.Розпочав урочисті збори ректор Київського університету права НАН України проф. Ю.Л. Бошицький, який привітав всіх присутніх зі святом. Ректор наголосив на важливості професії юриста у суспільстві, побажав викладачам, студентам та усім присутнім міцного здоров’я, наснаги до праці й самовдосконалення, успіхів у професійній діяльності та нових звершень. До привітань ректора приєдналися з вітальними словами голова ради трудового колективу університету Д.В. Шкребець, проректор з наукової та профорієнтаційної роботи О.О. Хорватова, проректор з навчально-методичної роботи Д.П. Гуріна, проректор з господарської діяльності А.І. Вільчинська та вчений секретар К.С. Лісова. Які побажали всім здоров’я, невичерпної енергії, удачі, плідної праці та підтримки рідних.Наприкінці урочистих зборів ректор проф. Ю.Л. Бошицький нагородив кращих працівників університету грамотами та подяками за високий професіоналізм, плідну працю та виховання висококваліфікованих фахівців.

Студентам за відмінні успіхи у навчанні та активну участь у громадському житті КУП НАН України були оголошені подяки та вручені цінні подарунки – книги від юридичної фірми «Салком».

З метою попередження розповсюдження коронавірусної хвороби всі учасники заходу були в захисних масках та дотримувались соціальної дистанції.

Прес-центр КУП НАНУ