В рамках профорієнтацї відбулась зустріч ректора КУП НАНУ з директором Самбірської гімназії

29 Травня, 2020

1

28 травня 2020 року, ректор Київського університету права Національної академії наук України Юрій Бошицький зустрівся з колективом та директором Самбірської гімназії міста Самбір (Львівської області) Світланою Якубовською.

Гімназія є найбільшою в місті Самбір, налічує 450 учнів. Головна мета гімназії – пошук, відбір, навчання, виховання і розвиток найбільш творчо обдарованих і здібних дітей, підготовка їх до вступу у вищі навчальні заклади ІІІ-ІV рівнів акредитації. Демократичний дух гімназії, дає змогу учням ставати високопрофесійними спеціалістами у своїх спеціальностях та мати свій індивідуальний творчий почерк. Знання багатьох іноземних мов дає можливість учням отримувати інформацію з передових країн Європи.

Під час зустрічі були обговорені питання про співробітництво в освітній та профорієнтаційній  роботі між установами та обговорені основні напрями співпраці, проведення науково-освітніх заходів,створення  кабінету Історії українського права КУП НАНУ в гімназії задля сприяння поглибленому вивченню історії української держави і права учнями, що є надзвичайно актуальним для сучасної України.

Ректор ознайомився з потужною матеріально-технічною базою гімназії, аудиторіями та бібліотекою! Запропонував для учнів гімназії, можливих майбутніх абітурієнтів відвідати КУП НАНУ (м. Київ), його структурні підрозділи (м. Рівне та м. Вінниця), університетські музеї тощо.

Також, рамках популяризації юридичної науки ректор передав для бібліотеки Самбірської гімназії фундаментальні енциклопедичні видання «Юридична енциклопедія» в VI–ти томах.

Незважаючи на складні умови, викликані карантином, робота по профорієнтації в КУП НАНУ продовжується!

Прес-центр КУП НАНУ