Відбулась зустріч ректора КУП НАН України з директоркою департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА

3 Серпня, 2022

З метою удосконалення регіональної політики Київського університету права НАН України, профорієнтаційної роботи та популяризації юридичної освіти та науки ректор університету професор Юрій Бошицький зустрівся та провів переговори з директоркою департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА пані Мар’яною Марусинець.

Обговорили певні напрями співпраці. Зокрема, це взаємодія у модернізації правничої освіти та науки у регіоні, підвищення правової інформованості населення щодо прав тимчасово переселених громадян, щодо захисту персональних даних, прав інтелектуальної власності, гуманітарної діяльності та ряд інших питань.

Враховуючи, що КУП НАНУ активізує надання освітніх послуг з правознавства для працівників органів влади дистанційно – ректор запропоновав розширити дану діяльність і для потреб Закарпатської області. Перш за все, це пільгова друга вища освіта для військових.

Також ректор запропонував передати для бібліотек зацікавлених навчальних закладів та установ Закарпаття комплекти юридичної енциклопедї в рамках спільного власного благодійницького проекту з Інститутом держави і права ім. В.М.Корецького НАН України  «Популярізація юридичної освіти та науки в колі студенської молоді», а також передав для потреб Департаменту юридичні видання нашого університету.

Зустріч пройшла конструктивно і зацікавлено! Сподіваємося, що присутність та активність КУП НАНУ в Закарпатті буде корисною для регіону!

Пані Марусинець проявила щиру зацікавленність у співпраці, компетентність у своїй справі та діловий підхід щодо розв’язання ряду питань, які мають для нас спільний фаховий інтерес!

В переговорах взяла участь також і пані Мирослава Бухало, керівниця ужгородської філії КУП НАНУ, яка і буде реалізовувати на практиці досягнуті домовленності ректора та керівника Департаменту.

Є бачення того, що результати даних домовленностей будуть хорошими, а діяльність КУП НАН України на Закарпатті, в тому числі і профорієнтаційна, буде корисною.

Прес-Центр КУП НАНУ