Відбулась зустріч ректора КУП НАН України з головою Дрогобицької міської ради

16 Серпня, 2021

Нещодавно ректор КУП НАН України Юрій Бошицький під час робочої поїздки до Дрогобича на запрошення голови міста – Тараса Кучми відвідав Дрогобицьку міську раду.

Мета зустрічі – це налагодження контактів з Дрогобицькою ОТГ задля партнерської взаємовигідної співпраці в сфері юридичної освіти та профорієнтаційної роботи та обговорили питання відкриття філії КУП НАНУ в цьому місті.

Під час переговорів з головою Дрогобицької міської ради ректор окреслив основні вектори діяльності Київського університету права НАН України та відзначив важливу роль закладу в формуванні гуманітарного і соціального капіталу регіону, адже його науково-педагогічний колектив та студентство завжди були і є діяльною частиною громади, організаторами та активними учасниками ініціатив і проєктів, спрямованих на розвиток міста та області. Обговорювались конкретні ініціативи щодо співпраці в освітній, науковій та інших напрямках діяльності.

Тарас Кучма показав будинок, який планується надати КУП НАНУ для освітньої діяльності, пообіцяв всебічну підтримку реалізації завдань, спрямованих на досягнення спільної мети – перетворити освіту Дрогобича на інноваційне середовище, де одну з ключових ролей виконуватиме КУП НАНУ.

Ректор презентував Тарасу Кучмі рекламну продукцію університету та наукові видання. Зустріч, яка пройшла в надзвичайно теплій невимушеній обстановці, дає сподівання на взаємовигідну співпрацю в майбутньому.

Прес-центр КУП НАНУ