Відбулась зустріч ректора КУП НАН України з головою Калинівської районної ради

26 Травня, 2021

Нещодавно ректор КУП НАН України Юрій Бошицький під час робочої поїздки у Вінницьку область з метою профорієнтації відвідав Калинівську районну раду та провів переговори з її головою  Василем Поліщуком.

Мета зустрічі – це налагодження контактів з Калинівською ОТГ задля партнерської взаємовигідної співпраці в сфері юридичної освіти та профорієнтаційної роботи!

Під час переговорів з головою Калинівської районної ради ректор окреслив основні вектори діяльності Київського університету права НАН України та його структурного підрозділу в м. Вінниця, відзначив важливу роль закладу в формуванні гуманітарного і соціального капіталу регіону, адже його науково-педагогічний колектив та студентство завжди були і є діяльною частиною громади, організаторами та активними учасниками ініціатив і проектів, спрямованих на розвиток міста та області. Обговорювались конкретні ініціативи щодо співпраці в освітній, науковій та інших напрямках діяльності.

Василь Поліщук пообіцяв всебічну підтримку реалізації завдань, спрямованих на досягнення спільної мети – перетворити освіту Калинівки на інноваційне середовище, де одну з ключових ролей виконуватиме КУП НАНУ.

На зустрічі були присутні також заступник голови районної ради Микола Господарець та заступник начальника відділу освіти молоді та спорту Леонід Мацера, а КУП НАНУ представляли Ю. Ковальчук – керівник структурного підрозділу КУП НАНУ у м. Вінниця; Ю. Кармазін  український політичний діяч, депутат ІІ-го, ІІІ-го, ІV-го та VІ-го скликань, голова ДЕК університету; А. Лінник  головний редактор журналу «KYIV DIPLOMATIC»; В. Литовченко  громадська діячка, Голова Міжнародного фонду культурного співробітництва.

Ректор презентував Василю Поліщуку рекламну продукцію університету та наукові видання. Зустріч, яка пройшла в надзвичайно теплій невимушеній обстановці, дає сподівання на взаємовигідну співпрацю в майбутньому. Незважаючи на складні умови, викликані карантином, робота по профорієнтації в КУП НАНУ продовжується!

Прес-центр КУП НАНУ