Відбулась зустріч ректора КУП НАН України з президентом НАН України, академіком Анатолієм Загороднім

10 Лютого, 2022

Нещодавно ректор КУП НАН України Юрій Бошицький зустрівся та провів переговори з президентом НАН України, академіком Анатолієм Загороднім.

Під час зустрічі були обговорені питання діяльності КУП НАНУ за минулий рік та перспективи університету на майбутнє, зокрема – питання щодо можливості надання гуртожитку для іноземних студентів.

Ректором КУП НАНУ було висловлено прохання про передачу видань Національної академії наук України університету з метою поповнення книжкових фондів для забезпечення наукової та освітньої діяльності студентів, магістрів, аспірантів та професорсько-викладацького складу КУП НАНУ, а також для розповсюдження наукової літератури серед учнівської молоді України.

Президент НАН України Анатолій Загородній виявив глибоку зацікавленість в роботі університету, оскільки КУП НАН України є єдиним вищим навчальним закладом в системі Національної академії наук.

В діалозі ректора КУП НАНУ та президента НАНУ піднімались питання щодо акредитації аспірантури університету, діяльності його філій в містах України. А.Загородній висловився позитивно про активну роботу колективу Київського університету права НАН України в галузі вищої юридичної освіти та наук та привітав університет з високими результатами міжнародного рейтингу закладів вищої освіти на платформі Ranking web of universities, Ukraine (веб рейтинг університетів, Україна).

Ректор Юрій Бошицький презентував Анатолію Глібовичу рекламну продукцію університету, наукові видання та запросив відвідати Київський університет права НАН України в зручний для нього час.

Також на зустрічі була присутня т.в.о. проректора з господарської роботи КУП НАН України  Алла Вільчинська.

Прес-центр КУП НАНУ