Відбулась зустріч ректора КУП НАН України з заступником голови Закарпатської ОДА

18 Березня, 2021

17 березня 2021 року з метою удосконалення регіональної політики Київського університету права НАН України, популяризації юридичної освіти та профорієнтаційної роботи відбулась робоча зустріч ректора КУП НАН України Юрія Бошицького з заступником голови Закарпатської ОДА Іштваном Петрушкою.

У її рамках було обговорено можливі напрями співпраці. Зокрема, це шляхи взаємодї у модернізації правничої освіти у регіоні, підвищення правової інформованості населення щодо захисту персональних даних та ряд інших питань.

Зі свого боку Іштван Петрушка запропонував КУП НАНУ у кожному районі області взяти шефство над однією зі шкіл, де викладачі КУП НАНУ могли б систематично проводити авторські навчальні курси з основ правознавства для старшокласників. Це сприяло б абітурієнтам краще підготуватися до ЗНО та обрати бажаний навчальний заклад для вступу у 2021 р.

Враховуючи, що КУП НАНУ активізує надання освітніх послуг з правознавства для працівників органів влади дистанційно – ректор КУП НАНУ запропонував розширити дану діяльність і для потреб Закарпатської області. Також ректор передав для бібліотек, зацікавлених установ та закарпатських шкіл престижне видання  комплекти юридичної енциклопедї та видання Київського університету права НАН України.

В ході ділових переговорів Ю. Бошицький представив і нового керівника Міжнародного центру правових та економіко-соціальних проблем країн центрально-східної Європи КУП НАН України в Ужгороді  Мирославу Піпаш!

Важливо зазначити, що заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка проявив щиру зацікавленість у співпраці, глибоку компетентність у своїй справі, креативність мислення та діловий підхід щодо розв’язання кола питань, які становлять спільний фаховий інтерес!

`Зустріч пройшла конструктивно і зацікавлено! І є надія, що присутність КУП НАНУ в Закарпатті знову буде корисною для регіону!

Прес-центр КУП НАНУ