Національна академія наук України Київський університет права

Відбулась зустріч ректора КУП НАН України з заступником голови Закарпатської ОДА

18 Березня, 2021

17 березня 2021 року з метою удосконалення регіональної політики Київського університету права НАН України, популяризації юридичної освіти та профорієнтаційної роботи відбулась робоча зустріч ректора КУП НАН України Юрія Бошицького з заступником голови Закарпатської ОДА Іштваном Петрушкою.

У її рамках було обговорено можливі напрями співпраці. Зокрема, це шляхи взаємодї у модернізації правничої освіти у регіоні, підвищення правової інформованості населення щодо захисту персональних даних та ряд інших питань.Зі свого боку Іштван Петрушка запропонував КУП НАНУ у кожному районі області взяти шефство над однією зі шкіл, де викладачі КУП НАНУ могли б систематично проводити авторські навчальні курси з основ правознавства для старшокласників. Це сприяло б абітурієнтам краще підготуватися до ЗНО та обрати бажаний навчальний заклад для вступу у 2021 р.

Враховуючи, що КУП НАНУ активізує надання освітніх послуг з правознавства для працівників органів влади дистанційно – ректор КУП НАНУ запропонував розширити дану діяльність і для потреб Закарпатської області. Також ректор передав для бібліотек, зацікавлених установ та закарпатських шкіл престижне видання  комплекти юридичної енциклопедї та видання Київського університету права НАН України.В ході ділових переговорів Ю. Бошицький представив і нового керівника Міжнародного центру правових та економіко-соціальних проблем країн центрально-східної Європи КУП НАН України в Ужгороді  Мирославу Піпаш!

Важливо зазначити, що заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка проявив щиру зацікавленість у співпраці, глибоку компетентність у своїй справі, креативність мислення та діловий підхід щодо розв’язання кола питань, які становлять спільний фаховий інтерес!

`Зустріч пройшла конструктивно і зацікавлено! І є надія, що присутність КУП НАНУ в Закарпатті знову буде корисною для регіону!

Прес-центр КУП НАНУ