Відбулась зустріч ректора КУП НАНУ з директором Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України

26 Лютого, 2020

1

Нещодавно відбулась зустріч ректора Юрія Бошицького з директором Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України Миколою Жулинським.

М. Жулинський розповів про напрямки діяльності Інституту, можливості залучення наших студентів до конференцій та круглих столів присвячених сучасній українській літературі.

Зі свого боку Ю. Бошицький наголосив, що сьогодні, з метою підготовки високофахового та висококультурного студента, надзвичайно важливим є поєднання фундаментальних теоретичних досліджень у галузі як вищої юридичної освіти та науки, так і культури та виховання високоінтелектуальної молоді. Тому ректор КУП НАНУ запропонував налагодити відносити між Київським університетом права та Інститутом літератури імені Тараса Шевченка. В рамках цієї співпраці, викладачі та студенти мали би змогу зустрічатися під час конференцій та круглих столів для більш детального обговорення української історії, літератури та права , зокрема більш глибокого вивчення спадщини Тараса Григоровича Шевченка.

Також ректор Ю. Бошицький запросив М. Жулинського відвідати КУП НАНУ задля зустрічі зі студентами та професорсько-викладацьким складом, виступити з майстер-класом на запропоновану тему, а також для підписання меморандуму про співробітництво між установами.

На завершення, директор Інституту літератури імені Тараса Шевченка НАН України власноручно підписав та передав для бібліотеки КУП НАНУ унікальні видання, зокрема, «Учений-інтелектуал світового рівня (до століття від дня народження Омеля Пріцака)», ««А на москалів не вважайте…» російська мова як інструмент мовно-культурної та політичної експансії» та «Моя Друга Світова».

Прес-Центр КУП НАНУ