Відбулась зустріч ректора КУП НАНУ з президентом Національної академії мистецтв України, академіком Андрієм Чебикіним

30 Травня, 2021

Нещодавно ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький зустрівся з президентом Національної академії мистецтв України, академіком Андрієм Чебикіним для обговорення питань співпраці в післякарантинний період.

Ще в 2020 року був підписаний меморандум про співробітництво між нашими установами та обговорені основні напрями подальшої співпраці. Зокрема, щодо створення спільних освітніх і наукових програм в галузі права і мистецтва, організації міжнародних конференцій, симпозіумів, конгресів, проведення навчань тощо. Відтоді було прийнято рішення проводити в стінах КУП НАНУ щорічні виставки робіт випускників Національної академії мистецтв України. Так навесні у 2020 році була проведена перша така виставка в стінах КУП НАНУ в м. Києві.

Під час зустрічі було обговорено питання щодо проведення в рамках проекту «Інтелектуальна власність в Україні – перлини живопису для студентської молоді» другої виставки робіт студентів Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури в структурному підрозділі КУП НАНУ в м. Рівне  Рівненському інституті КУП НАН України.

Ректор зазначив, що дана виставка, як і попередні зустрічі студентів та колективу КУП НАНУ з творами сучасного живопису, сприятиме популяризації та реалізації мети проєкту: вихованню естетичного смаку студентської молоді, цілісному сприйняттю світу, розумінню прекрасного у мистецтві та житті під час навчання у Київському університеті права.

Зі свого боку ректор КУП НАН України запропонував можливість надавання юридичних консультацій з питань захисту прав інтелектуальної власності для майбутніх митців та студентів, а також різні тренінги, курси, стажування на базі Київського університету права.

На завершення, Ю. Бошицький передав для бібліотеки президента Національної академії мистецтв України унікальні видання КУП НАНУ, зокрема, «Велику юридичну енциклопедію» для популяризації юридичної освіти та вдосконалення знань в сфері юридичного захисту національних мистецьких надбань та культурної спадщини.

Перемовини пройшли з взаємною зацікавленістю та прийнято успішне рішення про подальшу співпрацю.

Прес-центр КУП НАНУ