Відбулась зустріч ректора з головою Вінницької районної державної адміністрації

23 Травня, 2021

21 травня 2021 року з метою удосконалення регіональної політики Київського університету права НАН України, популяризації юридичної освіти та профорієнтаційної роботи відбулась робоча зустріч ректора КУП НАН України Юрія Бошицького з головою Вінницької районної державної адміністрації Урзіком Віталієм та його заступником з питань освіти  Каменщук Тетяною.

У її рамках було обговорено можливі напрями співпраці. Зокрема, відбулось обговорення конкретних ініціатив щодо налагодження співпраці влади з Київським університетом права НАН України в освітній, науковій та мистецьких галузях. Враховуючи, що КУП НАНУ активізує надання освітніх послуг з правознавства для працівників органів влади дистанційно – ректор КУП НАНУ запропонував розширити дану діяльність і для потреб Вінницької області. Також ректор в рамках університетського проєкту щодо популяризації юридичної науки в регіонах передав для бібліотек, зацікавлених установ та вінницьких шкіл престижне видання – комплекти юридичної енциклопедї та видання Київського університету права НАН України.

Голова Вінницької районної державної адміністрації В. Урзік розповів ректорові та делегації КУП НАНУ у складі: Ю. Ковальчука – керівника структурного підрозділу КУП НАНУ у м. Вінниця; Ю. Кармазіна  українського політичного діяча, депутата ІІ-го, ІІІ – го, ІV- го та VІ – го скликань, голови ДЕК університету; А. Лінник  головного редактора журналу «KYIV DIPLOMATIC»; В. Литовченко  громадської діячки, Голові Міжнародного фонду культурного співробітництва про досягнення, перспективи розвитку району, а також пообіцяв всебічну підтримку реалізації завдань спрямованих на досягнення мети  перетворити освіту Вінницького району на інноваційне середовище, де одну з ключових ролей виконував би Київський університет права НАН України.

Зустріч пройшла конструктивно і зацікавлено! І є надія, що присутність КУП НАНУ на Вінничині буде корисною для регіону!

Прес-центр КУП НАНУ