Відбулася лекція академіка НАН України Ю.С. Шемшученка з космічного права

7 Лютого, 2020

1

7 лютого 2020 року студенти  освітнього рівня «бакалавр» спеціальності «Право» Київського університету права НАН України з цікавістю слухали лекцію з навчальної дисципліни «Космічне право»  академіка НАН України, почесного ректора Київського університету права НАН України Шемшученка Юрія Сергійовича.

1
2
3

Актуальність та значимість спецкурсу є очевидною, оскільки нині космічна діяльність є важливим чинником сталого розвитку суспільства, показником рівня науково-технічного потенціалу держави, ефективним інструментом забезпечення її інтересів у галузі науки, оборони, природокористування тощо. Нові умови вимагають теоретичної розробки питань відповідальності в космічній діяльності, ефективних процедур врегулювання спорів, відшкодування шкоди. Надзвичайно важливим є правове врегулювання на рівні національного законодавства питань здійснення контролю за діяльністю національних суб’єктів з метою забезпечення дотримання вимог міжнародного космічного права.

Студентам Київського університету права НАН України, в якому впроваджуються креативні проекти, цікаво вивчати навчальну дисципліну, оскільки вона будується на останніх розробках Міжнародного центру космічного права при Інституті держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, а лекції знаного вченого сприятимуть підготовці нової генерації висококваліфікованих правників та достойних громадян України.

4
5
6

Крім того, студенти Київського університету права НАН України із задоволенням вивчають «Космічне право» на основі авторського підручника академіка НАН України Ю.С. Шемшученка, на який отримано гриф «Затверджено Міністерством освіти і науки України як підручник для студентів вищих навчальних закладів» та який знаходиться в бібліотеці університету.

Прес-Центр КУП НАНУ