Відбулася робоча зустріч ректора КУП НАНУ з Головою Святошинською РДА С.А. Павловським

18 Вересня, 2020

1

З метою налагодження взаємовигідної та партнерської співпраці Київського університету права Національної академії наук України та Святошинської районної у місті Києві державної адміністрації відбулася зустріч ректора КУП НАНУ Ю.Л. Бошицького з Головою Святошинської РДА С.А. Павловським.

Так співпало, що саме в цей час відбулося 100 днів перебування С.А. Павловського на посаді голови РДА. Приємно відзначити, що вже дуже багато зроблено і пан С.А. Павловський має багато планів на майбутнє по розбудові району. Особливу увагу він приділяє освіті та проблемам молоді нашого району. А пріоритетом КУП НАНУ є саме освітні послуги та сприяння всебічному розвитку студентів, в тому числі, і в напрямку спорту. Як і університет, так і голова Святошинської РДА приділяють значної уваги розвитку фізичної культури та спорту як особливій складовій якісної підготовки молоді до майбутнього. Так, на території Святошинського району облаштовано велику кількість нових спортивних майданчиків. І в КУП НАНУ також. Зокрема це : тренажерна зала, футбольний, волейбольний, тенісний, бадмінтонний майданчики під відкритим небом тощо.

Ректор запропонував партнерство та співпрацю з владою району, спільне використання університетських майданчиків. Дані майданчики могли б використовуватися безкоштовно учнівською та студентською молоддю Святошинського району у вечірній час, оскільки університет дбає про здоров’я молодого покоління. Голова району підтримав цю ідею і пообіцяв сприяння.

Також були обговорені і ряд інших питань партнерства між університетом та Святошинською РДА. Це піклування про ветеранів, благодійницька діяльність, підтримка дитячих будинків тощо. Не обійшли увагою і питання озеленення та прибирання бульвару Академіка Вернадського. Обговорили і питання правової допомоги населенню силами Юридичної клініки «Фенікс», де студенти випускових курсів разом із викладачами можуть надавати безкоштовну юридичну допомогу пенсіонерам та малозабезпеченим громадянам нашого району.

Зустріч пройшла в надзвичайно доброзичливій та конструктивній обстановці. Ректор передав для бібліотеки Голови Святошинської РДА 6-тому юридичну енциклопедію та компакт-диски з класичною музикою від КУП НАНУ. У зустрічі взяла участь А.І. Вілчинська  проектор з господарської роботи КУП НАНУ. Також Ю.Л. Бошицький запросив С.А Павловського до університету з метою знайомством з колективом та студенством.

Прес-Центр КУП НАНУ