Відбулася студентська вікторина в рамках святкових заходів з нагоди 25-річчя КУП НАН України

3 Грудня, 2020

1

3 грудня 2020 року в Київському університеті права Національної академії наук України відбулася святкова вікторина на тему – «Сторінками історії Київського університету права НАН України».

Проведення заходу відбувалось в рамках святкових заходів з нагоди 25-річчя Київського університету права НАН України та було організовано кафедрою загальнотеоретичних правових та соціально-гуманітарних дисциплін.

У вікторини прийняли активну участь студенти першого курсу спеціальностей 081 «Право» та 293 «Міжнародне право», змагаючись у двох командах під назвами «Ілютріпіон» та «Imperium».

Захід урочисто відкрив ректор Київського університету права НАН України  професор Юрій Ладиславович Бошицький, який привітав учасників заходу з 25 річницею університету. Ректор висловив свої сподівання на подальшу співпрацю викладачів та студентів в стінах КУП НАНУ.

Конкурс оцінювало журі у складі: проректора з навчально-методичної роботи к.ю.н., доцента Хорватової Оксани Олегівни, завідувача кафедри загальнотеоретичних правових та соціально-гуманітарних дисциплін к.і.н. Лісової Катерини Сергіївни та старшого викладача англійської мови Мельник Оксани Володимирівни. Організатором вікторини виступила доцент кафедри Романова Олена Миколаївна

Враховуючи складну епідемічну ситуацію в державі, захід відбувся в режимі онлайн та офлайн із дотриманням усіх необхідних карантинних вимог та обмежень, пов’язаних поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Вікторина мала чотири етапи: перший етап – презентація команд, другий – брейн-ринг, третій конкурс – презентація. Завершальним етапом вікторини стали питання, які команди підготували одне одному. В процесі гри учасники демонстрували підготовлені презентації з історії КУП, презентували власні команди, шукали відповіді на питання у грі брейн-ринг.

Перемогу у святковій вікторині за кількістю набраних балів отримала команда студентів першого курсу спеціальності 081 «Право»  «Ілютріпіон». Серед переможців студенти – Сябро Нікіта, Свиридон Тарас, Коробчук Роман, Гедзун Максим, Гартенко Олександр, Остапюк Андрій, Жовтяк Дмитро, Гриценко Таїсія, Дзуїнко Юлія. Щиро вітаємо переможців!

Прес-центр КУП НАНУ