Відбулася відкрита лекція доцента кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Олени РОМАНОВОЇ

16 Лютого, 2024

16 лютого 2024 року відбулася відкрита лекція доцента кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Олени РОМАНОВОЇ з навчальної дисципліни «Історія держави та права зарубіжних країн» на тему: «Державність і право у Стародавній Греції».

У межах визначеної тематики лекторка порушила та розглянула наступні питання:

• особливості існування античних держав, їх відмінність від стародавніх;
  • основні етапи розвитку Афінської держави;
  • зміст основних проведених реформ Тезея, Солона, Клісфена та Перікла;
  • джерела афінського права та характерні риси основних галузей права.

Лекцію було проведено для студентів першого курсу спеціальності «Право», «Міжнародне право» в офлайн та онлайн режимах.

Лекційний матеріал викладався із застосуванням медіа-засобів, що сприяло активізації пізнавальної активності студентів.  Під час лекційного заняття студенти працювали з роздатковим матеріалом, наочними презентаціями  та аналізували  джерельну базу.

На відкритій лекції були присутні науково-педагогічні працівники кафедри  загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін: завідувач кафедри, к.ю.н. Сергій МАТВЄЄВ, професор кафедри, д.пед.н. Анжеліка СОЛОДКА, доцент кафедри, к.і.н. Вікторія ПИЛИПЕНКО, доцент кафедри, к.філос.н. Ірина КАЛЬМУК, старший викладач кафедри Володимир ПАВЛОВ,  старший викладач Людмила ВАСЮК, викладач кафедри Костянтин БОРОДІН, викладач кафедри Денис ГАДЖОСА.

Окремо були запрошені на відкриту лекцію проректорка з навчально-методичної роботи, к.е.н. Олена АНТОНОВА, колеги з кафедри кримінального права та процесу: завідувач кафедри, учений секретар, к.ю.н. Валерій АНДРУСІВ, доцент кафедри, к.ю.н. Раїса ПЕРЕЛИГІНА, доцент кафедри, к.ю.н. Іван КАНФУІ, старший викладач кафедри, к.ю.н. Микола МАЛІЙ та доцент кафедри міжнародного права та галузевих правових дисциплін, к.ю.н. Оксана ХОРВАТОВА.

За результатами обговорення, відкрита лекція отримала схвальні відгуки від колег та визнана такою, що відповідає вимогам вищої школи.

Прес-Центр КУП НАНУ