Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ з Надзвичайним і Повноважном Послом Республіки Узбекистан в Україні – Алішером Курмановим

13 Вересня, 2021

З нагоди 30-ї річниці Дня Незалежності Республіки Узбекистан, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні – Алішер Курманов запросив ректора КУП НАН України Юрія Бошицького на урочисте прийняття, яке відбулося 09 вересня 2021 р. у готелі «Fairmont Grand Hotel Kyiv» в Києві.

Ректор КУП НАНУ привітав пана Посла з 30-ю річницею Дня Незалежності Республіки Узбекистан та передав від колективу Київського університету права НАН України символічний подарунок  петряківський живопис, який яскраво сімволізує традицї українського народу та вітальну адресу, в якій зазначив, що наші країни пов’язують давні політичні, економічні та культурні зв’язки, справжня міцна дружба, перевірена численними викликами спільної історії. Побажав подальшого процвітання країні Узбекистан та її народові.

Юрій Бошицький запросив пана Посла до КУП НАН України зустрітися зі студентами міжнародниками та виступити з лекцією про сучасні узбексько-українські відносини.

Також ректор обговорив можливості подальшої співпраці з Першим секретарем Посольства Узбекистану в Україні  Абдурахмоном Махмудовим та першим секретарем-консулом Посольства  Ібрагімовим Баходирем Юлдашевичем. Зокрема, обговорювались питання щодо проведення різних майстер-класів для аспірантів, організації та проведення спільних міжнародних конференцій, оскільки КУП НАН України має контакти з узбекськими науковцями в сфері інтелектуальної власності.

Під час зустрічі піднімалися й інші питання співпраці в освітній, науковій, культурній сфері та сфері академічного туризму. Домовилися поглиблювати співпрацю між КУП НАНУ та діаспорним середовищем Узбекистану, сприяти подальшому зближенню українців, які мешкають в Україні та за її межами.

Посольство організувало чудовий концерт, який нагадав про яскраву культуру культуру цієї унікальної країни!

Прес-центр КУП НАНУ