Національна академія наук України Київський університет права

Відбулася зустріч ректора з представниками юридичної клініки КУП НАНУ «Фенікс»

20 Лютого, 2020

1

   19 лютого 2020 року у  КУП НАНУ відбулася зустріч ректора Ю.Л. Бошицького зі студентами членами юридичної клініки «Фенікс», що діє на базі університету.    Беручи участь у діяльності юридичної  клініки студенти мають змогу удосконалити та систематизувати свої знання, а також застосовувати їх на практиці при розгляді справ відвідувачів, наданні безоплатних правових консультацій та участі в багатьох інших заходах. 

   У ході цієї зустрічі ректор  наголосив на тому, що студентам надзвичайно важливо брати участь в роботі юридичної клініки, як додаткової освітньо-практичної школи, де відшліфовуються навики роботи з людьми, які потребують правової допомоги. А також студенти   можуть долучатися до розгляду справ, займатися науково-дослідницькою роботою щодо діяльності різних аспектів життя юридичної клініки. 

   На зустрічі, ректором КУП НАНУ було окреслено подальші плани та перспективи розвитку юридичної клініки «Фенікс», та наголосив на тому, як важливо для юриста кожного дня удосконалювати себе та свої знання для успішної юридичної кар’єри. 

   В роботі зустрічі взяли участь також і проректор з адміністративної  та наукової роботи  Н.Я. Кайда та керівник  юридичної клініки «Фенікс» КУП НАНУ В.О. Кожевнікова.

   Безперечно, юридична клініка «Фенікс» приносить користь не лише малозабезпеченій верстві населення, що потребує правової допомоги, а й найактивнішим студентам КУП НАНУ, які прагнуть до знань та успішного майбутнього.

Прес-Центр КУП НАНУ