Відбулася зустріч Студентського парламенту з ректором КУП НАН України

5 Квітня, 2024

03 квітня 2024 року у стінах Київського університету права НАН України відбулася зустріч Студентського парламенту з ректором КУП НАНУ Юрієм Бошицьким. Серед представників студентського активу були присутні – голова Студентського парламенту Маргарита Корольова, члени комітету інформації та студентських зв`язків на чолі з Анастасією Майоровою, члени комітету благодійності та волонтерства на чолі з Олександром Баришпольцем, члени комітету фізичної культури та спорту та члени науки та дозвілля.

Одним із ключових аспектів зустрічі стало озвучення пропозицій та ініціатив комітетів студентського парламенту щодо насичення студентського життя КУП НАНУ різноманітними активностями та розширення загального студентського досвіду.

Представники комітету презентували питання щодо відновлення участі студентів в конференціях за кордоном; волонтерської діяльності, допомоги дитячим будинкам, адже через війну багато дітей стали їхніми вихованцями, залучення студентів і працівників університету до волонтерської діяльності загалом; проведення спортивних матчів із іншими університетами м. Києва; розвиток спортивних команд КУП НАНУ.

У результаті бесіди студентський актив отримав задовільні, конструктивні відповіді з боку ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького. Обговорення пропозицій від комітетів Студентського парламенту стало кроком уперед у зміцненні діалогу між адміністрацією та студентською громадою КУП НАНУ, а також відкрило нові перспективи для спільної роботи над поліпшенням життя Київського університету права НАН України.

Прес-Центр КУП НАНУ