Відбулася зустріч та переговори ректора КУП НАНУ стосовно питань профорієнтації з адміністрацією Великоберезнянського району Закарпатської області

17 Лютого, 2020

1

Нещодавно відбулася зустріч ректора Київського університету права НАН України Юрія Бошицького з головою Великоберезнянської районної ради Ярославом Шукалем, головою Великоберезнянської районної державної адміністрації Ігорем Шніцерем та керівниками району в сфері освіти Закарпатської області.

В рамках співпраці між установами, Ю. Бошицький запропонував можливість дистанційного навчання та отримання другої вищої освіти для працівників Великоберезнянської ради. Також можливість для викладачів та учнів навчальних закладів брати участь у відкритих лекціях, майстер-класах провідних вітчизняних та іноземних фахівців в галузі права, участь у наукових конкурсах КУП НАНУ для абітурієнтів, обмін інформацією про науково-дослідні та освітні проекти в сфері права, які проводяться в Україні та за її межами.

Зі свого боку, представники Великоберезнянського району проявили зацікавленість до налагодження контактів з КУП НАНУ і домовились про проведення спільного круглого столу з питань інтелектуальної власності.

На завершення, ректор КУП НАНУ передав для бібліотеки смт. Великий Березний фундаментальні енциклопедичні видання «Юридична енциклопедія» в VI – ти томах.

Прес-Центр КУП НАНУ