Відбулось перше засідання ректорату у другому семестрі 2021-2022 н.р.

1 Лютого, 2022

01 лютого 2022 р. відбулось перше засідання ректорату Київського університету права НАН України. Ректор, професор Ю.Л. Бошицький відкрив засідання, виступивши із змістовною доповіддю про перспективи роботи КУП НАН України у другому семестрі 2021-2022 н.р. зазначивши, що пріоритетом в КУП НАН України залишається висока якість освітнього процесу. Після чого ректор окреслив перед членами ректорату перелік завдань, які потребують вирішення найближчим часом, зокрема, особлива увага була зосереджена на готовності усіх структурних підрозділів КУП НАНУ до нового семестру та профорієнтаційній роботі.

У порядку денному розглядалася низка важливих для університету питань. Проректор з навчально-методичної роботи К.С. Лісова доповіла про результати зимової заліково-екзаменаційної сесії в КУП НАН України. Завідувач бібліотекою Т.Ю. Ярошевська повідомила про стан готовності бібліотеки до другого семестру 2021-2022 н.р. В.о. завідувача кафедри кримінального права та процесу О.І. Савка окреслив стан та перспективи розвитку музейної справи в КУП НАН України. Завідувачем відділу навчально-методичної роботи О.М. Антоновою було розглянуто питання про стан заборгованості студентів за оплату навчання у другому семестрі 2021-2022 н.р. В.о. завідувача кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін С.В. Матвєєвим були висловлені пропозиції щодо перспектив розвитку кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін. Т.в.о. проректора з господарської роботи А.І. Вільчинська та А.М. Маркевич виступили з питанням щодо опалення в КУП НАН України.

Про стан та перспективи роботи «Часопису Київського університету права» у другому семестрі 2021-2022 н.р. доповіла редактор журналу Т.В. Ходаківська та проінформувала, що до 20 лютого 2022 р. триває набір наукових статей до 4 номеру провідного фахового видання «Часопису Київського університету права», якому в 2021 році виповнилось 20 років.

За результатами обговорення розглянутих на засіданні ректорату питань було ухвалено відповідні рішення.

Прес-центр КУП НАНУ