Відбулося чергове планове засідання ректорату КУП НАНУ

18 Травня, 2020

1

18 травня 2020 року відбулося чергове засідання ректорату Київського університету права НАН України.

Члени ректорату обговорили низку питань щодо продовження діяльності університету в умовах карантину. Було розглянуто питання стану фінансової заборгованості в КУП НАНУ; вартості надання освітніх послуг в КУП НАНУ у 2020-2021 навчальному році; результатів проведення підсумкової семестрової атестації здобувачів вищої освіти КУП НАНУ, згідно із затвердженими розкладами, в дистанційному режимі; забезпечення технічного супроводу проведення атестації здобувачів вищої освіти у синхронному режимі відповідно до розкладу роботи екзаменаційних комісій; стану надходження заяв абітурієнтів для реєстрації на єдине фахове вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей (ЄФВВ) і єдиний вступний іспит з іноземної мови (ЄВІ) тощо.

Розгляд запланованих питань щодо роботи кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін, кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, кафедри кримінального права та процесу було перенесено на наступне засідання з метою дотримання карантинних заходів щодо тривалості зібрань.

За результатами обговорення розглянутих питань було ухвалено відповідні  рішення

Не дивлячись на обмеження, що запроваджені в Україні університет  здійснює свою діяльність в повному обсязі,  дотримуючись всіх вимог щодо карантинних обмежень.

Прес-центр КУП НАНУ