Відбулося чергове засідання Приймальної комісії КУП НАНУ

20 Серпня, 2022

19 серпня 2022 року відбулося чергове засідання Приймальної комісії КУП НАНУ. Засідання відкрив ректор університету Юрій Бошицький, який поінформував усіх присутніх щодо проведення профорієнтаційної роботи щодо популяризації юридичної освіти та науки на Закарпатті.

На засіданні були обговорені питання:

1. Відповідальний секретар приймальної комісії Олена Антонова доповіла про стан подачі електронних заяв від абітурієнтів та про підготовку та проведення 2 сесії вступної компанії за денною та заочною формою.

2. Член приймальної комісії, завідувач кафедри загальнотеоретичних правових і соціально-гуманітарних дисциплін Сергій Матвєєв доповів про стан проведення профорієнтаційної роботи щодо популяризації другої вищої юридичної освіти та стан розсилки листів до місцевих органів влади щодо вступу до КУП НАНУ.

3. Заступник відповідального секретаря приймальної комісії Тетяна Ярошевська проінформувала про результати проведення профорієнтаційної роботи в соціальних мережах Facebook, Instagram, TikTok.

4. Директором Рівненського інституту КУП НАНУ Володимиром Якимчуком було запропоновано продовжити таргетовану реклами у м. Рівно та м. Київ.

За результатами засідання було прийнято рішення активізувати роботу приймальної комісії щодо профорієнтації другої вищої та популяризації юридичної освіти загалом та анонсували другу сесію подачі документів з 29 серпня 2022 року по 08 вересня 2022 року.

Прес-Центр КУП НАНУ