Відбулося розширене засідання старостату КУП НАН України з адміністрацією

4 Лютого, 2020

1

За ініціативи ректора, професора Ю.Л. Бошицького 4 лютого 2020 року було проведено розширене засідання старостату КУП НАН України. В роботі засідання взяли участь декан юридичного факультету Т.Ю. Тарасевич, президент студентського парламенту Аліна Волкова, представники студентського самоврядування. Згідно з порядком денним старостат розпочався з вітального слова ректора Ю.Л. Бошицького. Було запропоновано проведення зборів один раз на місяць з метою вирішення найактуальніших питань студентства.

Starostat1.jpg
Starostat2.jpg
Starostat3.jpg

Старости мали змогу отримати інформацію від першої особи університету про перспективний розвиток КУП НАН України та започаткування нового проекту, за яким студенти будуть мати змогу відвідувати один раз на місяць театри міста Києва, а також займатися волонтерською роботою у літній період. Були розглянуті запитання та прохання зі скриньки ректора й проблеми студентського життя в цілому.

Ректор наголосив на тому, що університет у 2019-2020 навчальному році посилює контроль за навчальною дисципліною студентів. Крім того, сучасний юрист для конкурентоспроможності на ринку праці повинен вільно володіти іноземними мовами, бути широко освіченим та інтелігентним. Університет сприяє цьому такими проектами як «Пізнай свій край», «Майбутнє України в руках талановитої молоді», «Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім», «Інтелектуальна власність України: перлини сучасної літератури в руках талановитої молоді», «Інтелектуальна власність України: перлини живопису для студентської молоді».

Під час зустрічі було розглянуто та затверджено плани робіт відділів культури, науки та волонтерства. Так, відділом культури заплановано проведення:

–  Міжнародної науково-практичної конференції, присвяченої пам’яті В.М. Корецького (лютий 2020 року);

–  Святкового концерту, присвяченого Міжнародному жіночому дню (березень 2020 року);

–  Інтелектуально-гумористичної гри між студентами університету (березень-квітень 2020 року);

–  Університетського чемпіонату з настільного тенісу/футболу (квітень 2020 року);

–  Флешмобу «Єдина Україна» до Дня вишиванки 21 травня 2020 року.

Відділом студентської науки заплановано відкриття мовного клубу з англійської мови, а також проведення інтелектуальних змагань «Що? Де? Коли?» та Кубку Ректора «Ерудит Права» між студентами університету.

Відділом волонтерства заплановано поїздки до дитячого будинку м. Боярка, дитячого відділення Київського міського клінічного онкологічного центру та притулку для тварин.

Наприкінці зустрічі учасники зауважили, що саме від студентства повинні надходити основні ідеї щодо удосконалення університету.

Starostat4.jpg
Starostat5.jpg