Відбулося стартове − на початку семестру засідання ректорату КУП НАН України

6 Лютого, 2024

5 лютого 2024 року в КУП НАН України відбулося перше в цьому календарному році та ІІ семестрі поточного навчального року засідання ректорату. Засідання розпочалося з вступного вітального слова ректора КУП НАН України, проф. Юрія Бошицького. У своєму виступі ректор зазначив, що попри канікулярний період на початку року, робота в КУП НАН України ні на мить не зупинялася і завдяки цьому ми можемо похвалитися позитивними здобутками як на науковій ниві, так і в галузі профорієнтаційної діяльності. Так, студентка 3 курсу денної форми навчання Київського університету права НАН України Олександра Вілінська виборола переможне І місце за наукову роботу «Проблематика молодіжної політики сучасності» на ІІ Всеукраїнському конкурсі наукових робіт серед молоді імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики», що проводився на базі УДУ імені Михайла Драгоманова. Також було відмічено здобуття почесної бронзової нагороди студентською командою КУП НАН України на Всеукраїнській студентській олімпіаді з правознавства, що відбулася наприкінці січня 2024 року на базі Юридичного факультету Національного авіаційного університету. Юрій Бошицький зазначив, що КУП НАН України повинен стати впізнаваним освітнім брендом на території України і особливо в тих регіонах, де діють відокремлені структурні підрозділи університету, це буде гарантувати не тільки функціонування нашого закладу вищої освіти, але й його подальший розвиток у сучасних несприятливих умовах воєнного стану, погіршення демографічної ситуації, докорінного реформування законодавства України про вищу освіту. Запорукою цього має бути повсякденна, системна, злагоджена, ефективна профорієнтаційна робота КУП НАН України та його відокремлених структурних підрозділів. Для реалізації цих амбітних планів у січні 2024 року ректор КУП НАН України у плідній співпраці з керівниками відокремлених структурних підрозділів університету особисто провів низку ділових зустрічей для налагодження співпраці КУП НАН України з новими партнерами, результатом яких стало підписання низки меморандумів про співпрацю з головами територіальних громад та очільниками закладів освіти Вінничини, Рівненщини, Львівщини та Закарпаття.

У ході засідання ректорату також були обговорені нагальні кадрові питання.

Особлива увага була приділена основним стратегічним напрямкам діяльності та розвитку КУП НАН України та його відокремлених структурних підрозділів у ІІ семестрі 2023/2024 навчального року. Було заслухано з цього приводу керівників відповідних підрозділів КУП НАН України: Івана Вєтрова, Юрія Ковальчука, Івана Ващинця.

З доповіддю виступив голова студентського парламенту Віталій Вихристенко, окресливши плани органів студентського самоврядування на ІІ семестр поточного навчального року.

Наприкінці засідання ректор, проф. Юрій Бошицький подякував членам ректорату КУП НАН України за плідну роботу, активну участь в обговоренні важливих питань, що стосуються як поточної, так і перспективної діяльності університету, та зазначив, що лише спільна активна участь всіх співробітників КУП НАН України в житті навчального закладу гарантуватиме не тільки подальше його існування, але й розвиток.

Прес-Центр КУП НАНУ