Відбулося вручення дипломів випускникам магістрам КУП НАН України

21 Лютого, 2022

18 лютого 2022 року відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістра випускникам освітньо-професійної програми «Право» денної та заочної форм навчання Київського університету права НАН України. Дипломи отримали 42 магістри.

На урочистих зборах з вітальною промовою до випускників звернувся ректор університету, професор, заслужений юрист України Юрій Бошицький, який тепло і сердечно привітав випускників із закінченням навчання в університеті та побажав їм зайняти гідне місце в житті, успішно реалізувати себе в професійній діяльності. Випускники 2022 р. отримали фахову підготовку в університеті відповідно до державних стандартів вищої освіти, з урахуванням новацій, що впроваджувались в освітній процес упродовж років навчання. Крім цього, ректор відзначив, що цінність підготовки фахівців полягає у наданні можливості здобувачам отримувати якісну освіту, яка є показником спільної плідної роботи всього професорсько-викладацького складу та випускників.

Ректор побажав випускникам успіхів в усіх справах, наполегливості, невичерпності сил, завзяття, професійних здобутків та закликав не зупинятись на досягнутому, оскільки саме вимоги сучасного життя роблять актуальнішим головний принцип сучасності: освіта протягом усього життя. Юрій Бошицький запропонував кращим магістрам-випускникам продовжити навчання в університеті на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти, скориставшись можливістю вступити до аспірантури вже у березні 2022 р.

З щирими словами привітання звернулася до випускників проректорка з навчально-методичної роботи Катерина Лісова. Вона привітала магістрів з початком нового етапу їх життя та побажала їм успішної кар’єри, міцного здоров’я та реалізації планів і задумів. На останок додала, що сьогодні перед ними відкриваються нові життєві обрії. Нехай вони будуть ясними, і нехай диплом випускника Київського університету права НАН України залишається не просто документом про вищу освіту, але й надійним провідником на професійному шляху, предметом гордості та знаком приналежності до багатотисячної родини КУП НАНУ.

Проректорка з наукової роботи, доктор наук з державного управління, професор Ольга Червякова, висловила сподівання, що наші випускники в майбутньому – це професіонали, які здатні критично мислити, приймати гідні та справедливі рішення в інтересах людини та суспільства, також побажала випускникам творчої наснаги, міцного здоров’я, життєвих гараздів, нових звершень, цікавих відкриттів та процвітання.

З вітальним словом до випускників звернулась завідувачка аспірантурою, кандидат юридичних наук, доцент Раїса Перелигіна, яка побажала випускникам успіхів в усіх справах, наполегливості, невичерпної енергії та завзяття. Свій виступ Раїса Перелигіна завершила запрошенням випускників вступати до аспірантури, чітко окресливши, які перспективи чекають на них у майбутньому. Аспірантура КУП НАНУ пропонує нові освітні можливості для своїх здобувачів: наукове стажування аспірантів у закордонних закладах вищої освіти; майстер-класи за участю провідних вітчизняних та міжнародних науковців; використання сучасної матеріально-технічної бази для наукових досліджень; можливість публікації у колективних монографіях та ін.

З вітаннями до випускників звернулись завідувачі кафедр: кандидат юридичних наук, доцент Сергій Матвєєв, кандидат юридичних наук Ганна Коверзнєва та кандидат юридичних наук Олександр Савка, які побажали магістрам спеціальності «Право», щоб усі здобуті знання, уміння та навички, які вони здобули під час навчання в університеті, стали запорукою добробуту та достатку їхніх родин. Бажали бути наполегливими, ставити перед собою нові цілі та правильно визначати пріоритети.

Теплими та щирими словами привітала випускників завідувачка бібліотекою Тетяна Ярошевська, яка зазначила, що за свої 26 років діяльності Київський університет права НАН України випустив цілу плеяду відомих юристів, які працюють в органах влади та управління по всій Україні, а також за її межами. Це ще раз доводить, якою якісною є освіта в університеті.

Після всіх привітань, завідувачка відділу навчально-методичного забезпечення Олена Антонова оголосила наказ «Про завершення навчання», на підставі якого здобувачам вищої освіти другого (магістерського) рівня присуджено освітні ступені та видано документи про освіту.

Вручав дипломи випускникам ректор Юрій Бошицький під щирі оплески всіх присутніх. Разом з дипломами випускники-магістри отримали від ректора у подарунок цінні комплекти книг. Привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції всіх присутніх створювали піднесену атмосферу урочистості.

На завершення свята відбулася вже традиційна фотосесія випускників разом із професорсько-викладацьким складом університету.

Прес-центр КУП НАНУ