Відбулося вручення сертифікатів студентам, які успішно завершили навчання з курсу «Introduction to U.S. Law (Вступ до права США)»!

1 Листопада, 2011

31 жовтня 2011 відбулось вручення сертифікатів студентам КУП НАНУ, які завершили навчання з курсу «Introduction to U.S. Law (Вступ до права США)». Проведення курсу було ініційовано ректором, професором Ю.Л. Бошицьким в рамках Меморандуму про співпрацю між Київським університетом права НАН України та Асоціацією Українсько-Американських адвокатів (США).

Курс американського права викладався випускником докторської програми Університету Мічігана, Університету Каліфорнії – професором права Петром Річардом Костівом з 5 вересня по 31 жовтня.

Метою курсу було:
1) вивчення права США з американським вченим;

2) поглиблення знань, щодо системи права США;
3) поглиблене вивчення галузей права США, зокрема конституційне, контрактне, кримінальне, цивільне, корпоративне;
4) вдосконалення навичок юридичного письма на англійській мові;
5) вдосконалення знання іноземної мови – англійської;
6)  розвивали логічні навички.

Головним завданням професора, як він сам зазначив, було не розповісти студентам про право США, а навчити американському юридичному мисленню. Доказом того, що пан Костів досяг своєї мети, стали результати двох етапного іспиту.  За рейтингом, який склав професор, було визначено трійку найкращих студентів:
1.    Данилюк Ярослава;
2.    Чебанов Євгній;
3.    Пилипенко Артем.

Професор Костів зазначив, що він задоволений результатами проведеного іспиту та роботою групи в цілому. Йому дуже сподобалось працювати зі студентами КУП НАНУ і  він сподівається на нову зустріч з ними у майбутньому.

Усі присутні студенти, викладачі та співробітники щиро вдячні ректорові Ю.Л. Бошицькому за надану можливість спілкуватися з відомим науковцями і практиками і Петру Костіву – за розкриття цікавої і пізнавальної тематики.